Lielvārdieši likvidē piecu vārtu deficītu un iekļūst ZU14 pusfinālā

28.03.2023

Sestdien Lielvārdē aizvadītajā Jaunatnes līgas ZU14 vecuma grupas ceturtdaļfināla atbildes spēlē "Bauskas BJSS" komanda nespēja izmantot savu iespēju un iekļūt pusfinālā. Pēc pirmā mača Bauskā, kurā mājinieki uzvarēja ar rezultātu 6:1, atbildes cīņā "Lielvārde" bija pārāka ar 8:0, svinot panākumu arī divu spēļu summā un iekļūstot pusfinālā.

Lielvārdieši šo spēli sāka pārliecinoši un jau pēc nospēlētas mazāk nekā pusotras minūtes atradās vadībā ar 2:0. Bauskas komanda līdzsvaroja spēles gaitu un ar šādu rezultātu noslēdzās pirmā trešdaļa. Otrajā trešdaļā arī tika gūti divi vārti, kas savukārt spraigu noslēdzošo periodu, jo uz to brīdi divu spēļu summā vadībā joprojām atradās baušķenieki. Tomēr pēdējā trešdaļā Bauskas vienība tā arī nespēja atrast argumentus pretinieku spēlei un lielvārdieši guva vēl četrus bezatbildes vārtus, turklāt pēdējos no tiem spēlējot mazākumā.