"Ķekava/RB&B" izslēdz vicečempionus un iekļūst pusfinālā

04.03.2023

Par ELVI florbola līgas vīriešiem otro pusfinālisti kļuvusi "Ķekava/RB&B", kas šovakar savā laukumā ar 5:3 pieveica pašreizējo vicečempioni "Rubene"(Kocēni), sērijā triumfējot ar 4:1. Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Kristaps Laugalis.

Pēc sērijas iepriekšējām četrām spēlēm Ķekavas komanda bija nonākusi viena panākuma attālumā no tā, lai pirmo reizi vēsturē kvalificētos pusfinālam. Šīsdienas mačs norisinājās ķekaviešu laukumā, tā pirmajā periodā tika fiksēts tikai viens vārtu guvums – 13. minūtē rezultātu atklāja mājinieks Antons Žuks (1:0). Līdz spēles vidum ķekavieši izvirzījās vadībā ar 3:0, pa golam iemeta Raivo Simsons un Endijs Umberts Barruss. Tikai 33. minūtē pie pirmā vārtu guvuma tika kocēnieši Toma Pētersona personā – 1:3. Trešā perioda vidū viesu komandas kapteinis Ingars Matisons rezultāta starpību samazināja līdz minimumam (2:3), bet drīz vien pa golam iemeta ķekavieši Klāvs Jansons un Ernests Ronis, atjaunojot triju vārtu pārsvaru (5:2). Atlikušajā laikā vēl vienu vārtus guva Matisons, bet uzvaru ar 5:3 svinēja "Ķekava/RB&B", sērijā triumfējot ar 4:1.