"FS Masters/Ulbroka" sakauj "Irlavu", Birstiņam pieci goli

28.09.2022

ELVI florbola līgā vīriešiem trešo uzvaru trijās spēlēs guvusi "FS Masters/Ulbroka", kas šovakar viesos ar 14:6 pārspēja komandas "Irlava" florbolistus. Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar pieciem vārtu guvumiem bija Tomass Kristofers Birstiņš.

Pirms šīvakara savstarpējās spēles komandas "Irlava" un "FS Masters/Ulbroka" bija teju vai kaimiņienes turnīra tabulā – irlavnieku bilancē četri punkti, bet ulbrokiešiem tikai par vienu vairāk. Notikumi laukumā gan par to neliecināja, jo nebija vēl nospēlētas pilnas sešas minūtes, kad Ulbrokas florbolisti jau izvirzījās vadībā ar 2:0. Abus vārtus viesu labā iemeta Tomass Kristofers Birstiņš. Perioda vidū Irlavas komanda izmantoja savu skaitlisko pārsvaru – 1:2, golu iemeta Kaspars Klamers. Līdz pirmās trešdaļas beigām ulbrokiešiem bija jau triju vārtu handikaps – 4:1. Otrās trešdaļas laikā "FS Masters/Ulbroka" vēl nedaudz palielināja savu pārsvaru (7:3), bet visā mačā svinēja ļoti pārliecinošu uzvaru ar 14:6.

Labākā spēlētāja balva uzvarētāju rindās tika pasniegta vārtsargam Kristapam Bukbārdim, kurš atvairīja 29 no 35 pretinieku metieniem, kā arī izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli. Rezultatīvākais viņa komandā ar pieciem goliem bija Tomass Kristofers Birstiņš. Pa trim vārtiem guva Krišjānis Zeps un Artūrs Narogs, trīs rezultativitātes punkti arī Eduardam Stūrem, Tomam Bitmanim un Andrejam Šķerbergam. 2 (1+1) punktus sakrāja Valters Lapiņš. Irlavas komandas labā pa diviem goliem iemeta Kaspars Klamers un Emīls Krūmiņš, kurš tika atzīts par labāko spēlētāju. Rezultatīvākais mājinieku rindās ar 3 (1+2) punktiem bija Kristaps Kazlovskis. Pēc šīs uzvaras "FS Masters/Ulbroka" ar astoņiem punktiem kļuva par turnīra tabulas līderi, bet "Irlavai" joprojām četri punkti un devītā vieta.

"Irlava" – "FS Masters/Ulbroka" 6:14 (1:4, 2:3, 3:7)

35:42 (10:13; 13:15; 12:14)

"Irlava" – Kristaps Kazlovskis 3 (1+2), Kaspars Klamers 2 (2+0), Emīls Krūmiņš 2 (2+0), Gints Siliņš 2 (0+2), Mareks Stančiks 1 (1+0), Renārs Stančiks 1 (0+1), Aivis Hammers 1 (0+1).

"FS Masters/Ulbroka" – Tomass Kristofers Birstiņš 5 (5+0), Krišjānis Zeps 3 (3+0), Artūrs Narogs 3 (3+0), Eduards Stūre 3 (1+2), Toms Bitmanis 3 (0+3), Andrejs Šķerbergs 3 (0+3), Valters Lapiņš 2 (1+1), Edžus Ceriņš 2 (0+2), Kārlis Jānis Petrovskis 1 (1+0), Kristaps Bukbārdis 1 (0+1), Ralfs Klempners 1 (0+1), Rūdolfs Vilmanis 1 (0+1).