Novājinātā "Ķekavas Bulldogs" vēlreiz kapitulē čempionēm

08.02.2020

ELVI florbola līgā sievietēm 13. zaudējumu pēc kārtas piedzīvojusi komanda "Ķekavas Bulldogs", kuru šodien Kocēnos ar 16:2 sakāva pašreizējā čempione "Rubene". Rezultatīvākā starp uzvarētājām ar 5 (4+1) punktiem bija Paula Matisone.

Komandai "Ķekavas Bulldogs" pirms šīsdienas spēles pret ELVI florbola līgas pārliecinošo līderi "Rubeni" bija tikai viena uzvara, bet pēc kārtas piedzīvoto neveiksmju sērija jau sasniedza 12. Tostarp pret kocēnietēm ķekavietes bija piedzīvojušas zaudējumus visos četros līdzšinējos mačos (5:12, 5:14, 2:11, 2:15). Arī šodienas spēlē cerību uz panākumu Ķekavas florbolistēm bija maz, jo Kocēnos viņas bija ieradušās tik novājinātā sastāvā, ka vietu vārtos nācās ieņemt aizsardzības spēlētājai Kristiānai Grāvītei. Jau pirmā perioda laikā laukuma saimnieces izvirzījās vadībā ar 3:0. Pa bumbiņai viešņu vārtos raidīja Paula Matisone, Danute Tinkuse un Laura Gaugere. Pēc otrās trešdaļas rezultāts jau bija 9:0. Tikai 44.minūtē savus pirmos vārtus guva komanda "Ķekavas Bulldogs", kuras rindās ar precīzu metienu izcēlās Anna Mūrniece. Galarezultātā "Rubene" svinēja savu pārliecinošāko uzvaru šajā sezonā – 16:2.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīta Paula Matisone, kura ar 5 (4+1) punktiem bija arī rezultatīvākā. Četri vārti Lauras Gaugeres kontā, pa trim rezultativitātes punktiem sakrāja Danute Tinkuse, Marta Lība Zameca, Liene Adamane un Madara Adamane, divus vārtus guva Evita Knopa, bet 2 (1+1) punkti Lāsmai Ēvelei. Par labāko starp ķekavietēm atzina pirmo vārtu autori Annu Mūrnieci. Pēc šīs uzvaras "Rubene" ar 37 punktiem vēl vairāk nostiprinājās turnīra tabulas pirmajā vietā, bet "Ķekavas Bulldogs" ar četriem punktiem joprojām ieņem pēdējo vietu.

"Rubene" - "Ķekavas Bulldogs" - 16:2 (3:0, 6:0, 7:2)

31:13 (8:3; 11:4; 12:6)

"Rubene" – Paula Matisone 5 (4+1), Laura Gaugere 4 (4+0), Danute Tinkuse 3 (2+1), Marta Lība Zameca 3 (2+1), Liene Adamane 3 (0+3), Madara Adamane 3 (0+3), Evita Knopa 2 (2+0), Lāsma Ēvele 2 (1+1), Simona Grāpēna 2 (0+2), Samanta Bērziņa 1 (1+0), Ieva Ločmele 1 (0+1), Jūlija Rozīte 1 (0+1).

"Ķekavas Bulldogs" – Anna Mūrniece 1 (1+0), Kristiāna Biezuma 1 (1+0), Melānija Dalbiņa 1 (0+1).