Čempioni uzvar talsiniekus, sērijā 3:2

06.04.2019

ulbroka_blinds_18.jpg

ELVI florbola līgas vīriešiem pašreizējā čempione "Betsafe Oxdog Ulbroka" šodien savā laukumā ar 6:4 pārspēja komandu "Talsu NSS/Krauzers", nonākot tikai viena panākuma attālumā no Superfināla (3:2). Rezultatīvākais starp ulbrokiešiem ar 3 (1+2) punktiem bija Atis Blinds.

 

Talsu un Ulbrokas komandām šī pusfināla sērijā bija jau piektā spēle. Aizpagājušās nedēļas nogalē abas pretinieces divas reizes krustoja nūjas Ulbrokas sporta kompleksā. Pirmajā mačā pirmā perioda laikā ar 3:1 vadībā izvirzījās talsinieki, kuriem minimālu pārsvaru izdevās nosargāt līdz pat pamatlaika beigām – 8:7. Sērijā līdz četrām uzvarām "Talsu NSS/Krauzers" izvirzījās vadībā ar 1:0. Otrā spēle sākās ar "Betsafe Oxdog Ulbroka" ofensīvu – laukuma saimnieki pirmajās septiņās minūtēs trīs reizes pārspēja sāncenšu vārtsargu, izvirzoties vadībā ar 3:0. Cīņas vidū rezultāts bija kļuvus neizšķirts (4:4), bet līdz otrajam pārtraukumam Ulbrokas florbolisti guva četrus bezatbildes vārtus (8:4). Šo pārsvaru čempioni jau nosargāja un otrajā spēlē varēja svinēt panākumu ar 9:5, sērijā atjaunojot līdzsvaru – 1:1. Pagājušajā nedēļā abas pretinieces bija pārcēlušās uz Talsiem, kur vispirms mājiniekiem izdevās gūt uzvaru pagarinājumā – 6:5, bet pēc tam uzvaru ar 5:3 svinēja viesi, sērijā jau atkal atjaunojot neizšķirtu – 2:2.

 

Šīsdienas maču, kas notika Ulbrokas sporta kompleksā ar diviem Reiņa Rudzīša goliem sāka mājinieki – 2:0. Līdz pirmajam pārtraukumam Rolands Kovaļevskis panāca jau 3:0, bet otrās trešadaļas sākumā pēc Laura Zaiceva trāpījuma rezultāts kļuva pat 4:0. Tikai otrā perioda otrajā pusē oie vārtu guvumiem tika arī viesi – Toms Bitmanis un Jānis Ragovskis atjaunoja intrigu (2:4). Pēdējā perioda vidū abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem – vispirms ulbrokietis Matīss Kristians Morozovs panāca 5:2, bet pēc talsinieka Jāņa Škutāna metiena starpība jau atkal bija divi vārti – 3:5. 57.minūtē talsinieki pēc Armanda Budreikas veiksmes uzbrukumā rezultāta starpību samazināja līdz minimumam – 4:5. Laika vēl bija pietiekoši, taču Ulbrokas komandas aizsardzības bastions izturēja. Divas sekundes pirms finālsvilpes ar vārtu guvumu izcēlās Atis Blinds un "Betsafe Oxdog Ulbroka" varēja svinēt uzvaru ar 6:4, sērijā izvirzoties vadībā ar 3:2.

 

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts divu vārtu autors Reinis Rudzītis. 2 (1+1) punkti viņa komandas biedram Rolandam Kovaļevskim, bet rezultatīvākais ar 3 (1+2) punktiem bija Atis Blinds. Labākā spēlētāja balvu Talsu komandā saņēma Viesturs Mārtiņš Rubenis, kurš ar rezultativitāti gan neizcēlās. 2 (1+1) punkti talsinieka Jāņa Ragovska kontā. Rīt abas komandas Talsos aizvadīs sērijas sesto spēli.

 

Videointervijas: ŠEIT

 

"Betsafe Oxdog Ulbroka" - "Talsu NSS/Krauzers" 6:4 (3:0, 1:2, 2:2), sērijā 3:2

Metienu attiecība:

21:14 (9:2, 5:7, 7:5)

Rezultatīvākie:

"Betsafe Oxdog Ulbroka" – Atis Blinds 3 (1+2), Reinis Rudzītis 2 (2+0), Rolands Kovaļevskis 2 (1+1), Lauris Zaicevs 1 (1+0), Matīss Kristians Morozovs 1 (1+0), Kārlis Vitkovskis 1 (0+1), Niks Ķuzulis 1 (0+1).

"Talsu NSS/Krauzers" – Jānis Ragovskis 2 (1+1), Artis Raitums 2 (0+2), Jānis Škutāns 1 (1+0), Armands Budreika 1 (1+0), Toms Bitmanis 1 (1+0), Mareks Stančiks 1 (0+1).

BALTA
SPORTS VIENO!