Latvijas sieviešu izlase pārliecinoši pieveic igaunietes

01.10.2022

Šovakar Kocēnu sporta namā notika pirmā no divām paredzētajām pārbaudes spēlēm florbolā starp Latvijas un Igaunijas sieviešu izlasēm. Pārliecinošu uzvaru ar 7:2 svinēja latvietes, kuru rindās ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Jūlija Rozīte.

Pirmās spēles rezultātu atklāja latvietes Annas Ankudinovas personā – 8. minūtē Anna realizēja soda metienu (1:0). Pēc tieši vienas minūtes Jūlija Rozīte mūsu izlases pārsvaru dubultoja – 2:0. Nākamos divus vārtus Latvijas florbolistes guva 33. minūtē, kad ar 18 sekunžu intervālu ar precīziem metieniem izcēlās Jūlija Rozīte un Zane Darša – 4:0. Igaunietes pie pirmā vārtu guvuma tika 36. minūtē, izmantojot savu skaitlisko vairākumu (1:4). Pēc otrās trešdaļas latvietēm jau atkal bija četru vārtu handikaps, jo 15 sekundes pirms otrā pārtraukuma ar precīzu metienu izcēlās Elīza Elizabete Bērziņa (5:1). Minūti pirms pamatlaika beigām latvietes atradās vadībā ar 7:1, jo pa bumbiņai viešņu vārtos bija ieraidījušas arī Marta Lība Zameca un Luīze Raseiceva. Igaunietes paspēja gūt vēl vienus vārtus, bet Latvijas izlase varēja svinēt pārliecinošu uzvaru ar 7:2.