"Ķekava" atstāj sausā RSU

06.12.2014

Šovakar Latvijas Florbola čempionātā notika viena sieviešu Virslīgas spēle – FK "Ķekava" viesojās Rīgas Olimpiskajā sporta centrā pie RSU florbolistēm, kur svinēja pārliecinošu uzvaru ar 5:0. Par labāko starp uzvarētājā tika atzīta vārtsardze Zane Veidenbauma, kura atvairīja visus 16 pretinieču metienus.

Spēles pirmajās 20 minūtēs tika gūti tikai vieni vārti – perioda pašā izskaņā rezultātu atklāja ķekaviete Elīna Drēziņa – 1:0. Otrajā trešdaļā nevainojami darbojās abu komandu vārtsardzes un rezultāts nemainījās, bet pēdējā perioda pirmo 13 minūšu laikā viešņas vēl četras reizes pārspēja RSU aizsardzību – pa vārtiem iemeta Paula Brunovska, Elīza Elizabete Bērziņa, Sintija Kalvāne un Dina Štāle (5:0). "Ķekavai" tā bija piektā uzvara astoņās aizvadītajās spēlēs. Turnīra tabulā ķekavietes ar 16 punktiem pietuvojās līderei "Rubenei", kurai ir 18 punktu un viena spēle rezervē. RSU florbolistēm šajā turnīrā pie punktiem vēl nav izdevies tikt.

Labākās spēlētājas balvu FK "Ķekava" rindās saņēma vārtsardzes Zane Veidenbauma, kura neitralizēja visus 16 pretinieču metienus. Par labāko RSU komandā atzina Ievu Priedi.

RSU – FK "Ķekava" 0:5 (0:1, 0:0, 0:4)

16:26 (3:10, 7:6, 6:10)