Ulbrokas komanda vēlreiz uzvar "Irlavu"

25.02.2024

ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfināla sērijā starp komandām "FS Masters/Ulbroka" un "Irlava" vadībā ar 2:0 izvirzījušies ulbrocieši. Šovakar savā laukumā Ulbrokas komanda uzvarēja ar 10:2, rezultatīvākais ar 6 (5+1) punktiem bija Rolands Kovaļevskis.

Vakar "FS Masters/Ulbroka" Ulbrokas sporta kompleksā irlavniekus uzvarēja ar 8:4, bet šovakar pavēlu vakarā abas komandas turpat "Vālodzēs" mērojās spēkiem vēlreiz.

Jau 1. minūtē laukuma saimnieki izvirzījās vadībā, jo vārtus guva Toms Bitmanis. Līdz Irlavas komandas atbildei nācās pagaidīt vien 40 sekundes, kad golu iemeta Kaspars Klamers, atjaunojot neizšķirtu – 1:1. Cīņas turpinājumā iniciatīva piederēja Ulbrokas komandai, kas pēc pirmā perioda atradās vadībā ar 2:1, bet pēc otrā jau ar 4:1. Visā spēlē "FS Masters" svinēja uzvaru ar 10:2.

Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 6 (5+1) punktiem bija Rolands Kovaļevskis, kurš saņēma labākā spēlētāja balvu. Viņa komandas biedram Kevinam Šmitam 4 (3+1) punkti, Matīss Kristiāns Morozovs izcēlās ar trim rezultatīvām piespēlēm, bet Tomam Bitmanim 2 (1+1) punkti. Par labāko Irlavas komandā atzina otro vārtu autoru Ričardu Riekstiņu. Tagad šī sērija, kurā "FS Masters/Ulbroka" izvirzījusies vadībā ar 2:0, pārcelsies uz Irlavu, kur krustos nūjas 2. un 3. martā.

"FS Masters/Ulbroka" (4.) – "Irlava" (5.) 10:2 (2:1; 2:0, 6:1), sērijā: 2:0

32:16 (9:5, 13:4, 10:7)

"FS Masters/Ulbroka" – Rolands Kovaļevskis 6 (5+1), Kevins Šmits 4 (3+1), Matīss Kristiāns Morozovs 3 (0+3), Toms Bitmanis 2 (1+1), Eduards Stūre 1 (1+0), Valters Lapiņš 1 (0+1), Jurģis Patriks Aizupietis 1 (0+1), Rūdolfs Vilmanis 1 (0+1).

"Irlava" – Kaspars Klamers 1 (1+0), Ričards Riekstiņš 1 (1+0), Gints Siliņš 1 (0+1), Mareks Stančiks 1 (0+1).