Rīgas "NND/RJTC" svin vēl vienu pārliecinošu uzvaru

25.02.2024

Latvijas un Igaunijas sieviešu florbola līgā pie vēl viena pārliecinoša panākuma tikusi Rīgas komanda "NND/RJTC", kas šodien savā laukumā ar 12:3 sagrāva igauniešu klubu "Sparta Tallinn". Neapturama šajā spēlē bija Elīna Dīce, kura guva 7 (2+5) rezultativitātes punktus.

Vakar "NND/RJTC" Ulbrokas sporta kompleksā ar 9:1 sakāva turnīra pastarīti "Tartu EMU", bet šodien tajā pašā laukumā rīdziniecēm pretī stājās 3. vietas īpašniece "NND/RJTC".

Rīgas komanda, kā jau tas pienākas vicelīderei, jau pirmā perioda pirmajā pusē pieteica savas pretenzijas uz uzvaru, izvirzoties vadībā ar 3:0. Pa golam iemeta Santa Kazaine, Loreta Nemiro un Anna Mūrniece. Cīņas turpinājumā, pateicoties diviem Melani Arusalas vārtu guvumiem, viešņas rezultāta starpību samazināja līdz minimumam (2:3), bet līdz pirmajam pārtraukumam ar vārtu guvumiem atbildēja Marta Reke un Karīna Saidova, atjaunojot laukuma saimniecēm triju vārtu pārsvaru – 5:2. Otrās trešdaļas laikā "NND/RJTC" izvirzījās vadībā ar 8:3, bet visā spēlē sakāva savas pretinieces ar 12:3.

Labākās spēlētājas balvu uzvarētāju rindās saņēma Elīna Dīce, kura ar 7 (2+5) punktiem bija rezultatīvākā. No viņas daudz neatpalika Marta Reke, kura kontā 5 (4+1) punkti. 3 (2+1) punktus sakrāja Anna Mūrniece, bet pa diviem punktiem – Loreta Nemiro, Santa Kazaine un Klinta Rovīte. Par labāko starp Tartu florbolistēm atzina Kertu Pollisinski, kuras rezultativitātes punktus neguva, bet rezultatīvākā ar diviem goliem bija Melani Arusala. Pēc šīs uzvaras komandai "NND/RJTC" turnīra tabulā joprojām 2. vieta, bet tagad jau 46 punkti. "Sparta Tallinn" ar 23 punktiem atrodas trešajā pozīcijā.

"NND/RJTC" – "Sparta Tallinn" 12:3 (5:2; 3:1, 4:0)

46:19 (15:7, 14:7, 17:5)

"NND/RJTC" –  Elīna Dīce 7 (2+5), Marta Reke 5 (4+1), Anna Mūrniece 3 (2+1), Loreta Nemiro 2 (2+0), Santa Kazaine 2 (1+1), Klinta Rovīte 2 (0+2), Karīna Saidova 1 (1+0), Beāte Žavnere 1 (0+1), Sindija Žīgure 1 (0+1).

"Sparta Tallinn" – Melani Arusalu 2 (2+0), Merli Suvari 1 (1+0), Hanna Līza Oispū 1 (1+0), Mona Liza Lusti 1 (0+1), Rēlika Līva 1 (0+1).