Ulbrocieši savā laukumā pieveic "Irlavu"

24.02.2024

ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfināla sērijas pirmajā spēlē pie uzvaras tikusi "FS Masters/Ulbroka", kas šovakar savā laukumā ar 8:4 uzvarēja komandu "Irlava". Ar "hat-trick" uzvarētāju rindās izcēlās Rolands Kovaļevskis.

"FS Masters/Ulbroka" regulārajā turnīrā divas reizes spēkojās ar "Irlavu", turklāt abos gadījumos piedzīvoja zaudējumu – 5:7 un 7:9.

Izslēgšanas spēles rezultātu 14. minūtē ar precīzu metienu atklāja irlavnieks Kristaps Jaunzems (1:0), bet 18. minūtē Gints Siliņš panāca jau 2:0. 20. minūtē ulbrocietis Valters Lapiņš Irlavas komandas pārsvaru samazināja līdz minimumam – 1:2. Otrā perioda pašā sākumā ulbrocietis Rolands Kovaļevskis atjaunoja neizšķirtu rezultātu – 2:2. 26. minūtē Irlavas komandas spēlētājs Edgars Taube vēlreiz vadībā ar 3:2 izvirzīja viesus – 3:2, bet līdz otrajam pārtraukumam pa golam iemeta Lapiņš, Jurģis Patriks Aizupietis un Kovaļevskis, vadībā ar 5:3 izvirzot Ulbrokas komandu. 43.minūtē viesi Kaspara Klamera personā realizēja skaitlisko vairākumu (4:5), bet atlikušajā laikā pa golam iemeta Matīss Kristiāns Morozovs, Kovaļevskis un Edijs Šenbergs, nodrošinot komandai "FS Masters/Ulbroka" uzvaru ar 8:4 un panākumu sērijā ar 1:0.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju sastāvā saņēma Ulvis Mētra, kurš pie rezultativitātes punktiem gan netika. Viņa komandas biedrs Rolands Kovaļevskis guva trīs vārtus, 3 (2+1) rezultativitātes punkti Valteram Lapiņam, bet pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Edijs Šenbergs un Matīss Kristiāns Morozovs. Ulbrokas komanda sērijā līdz četrām uzvarām izvirzījusies vadībā ar 1:0. Rīt pulksten 20.00 abas komandas turpat Ulbrokas sporta kompleksā tiksies vēlreiz.