Jāņa Rajecka gols vadībā izvirza Cēsu komandu "Lekrings"

04.03.2023

ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfināla sērijā starp komandām "Lekrings"(Cēsis) un "Lielvārde/Fat Pipe" vadībā pirmo reizi izvirzījušies cēsnieki (3:2), kas šovakar savā laukumā ar papildlaikā ar 1:0 pārspēja lielvārdiešus. Izšķirošais vārtu guvums Jāņa Rajecka kontā.

Cēsu "Lekrings" un "Lielvārde/Fat Pipe" savā ceturtdaļfināla sērijā līdz šim bija aizvadījušas četras spēles, panākumus dalot uz pusēm – 2:2. Interesanti, ka abas komandas uzvaras bija spējušas izcīnīt tikai pretinieku laukumā. Šīsdienas mača pamatlaikā dominēja abu komandu vārtsargi – cēsnieks Markuss Plūdums atvairīja visus 27 pretinieku metienus, bet lielvārdietim Jānim Salcevičam izdevās tikt galā ar 26 laukuma saimnieku raidījumiem. Uzvarētāju noskaidrošana bija jāatliek uz papildlaiku. Tajā jau savu pirmo uzbrukumu perfekti izmantoja Cēsu komanda – Edgara Puriņa piespēli vārtu guvumā pārvērta Jānis Rajeckis – 1:0. Sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām pirmo reizi vadībā izvirzījās "Lekrings" – 3:2.