"Rubene" otrajā mačā pēc kārtas ielaiž tikai vienus vārtus

08.01.2023

ELVI florbola līgā vīriešiem jaunā gada pirmajās spēlēs lielisku aizsardzību demonstrē Kocēnu "Rubene". Ja vakar viesos kocēnieši ar 10:1 sagrāva "Bausku", tad šodien savā laukumā ar 6:1 sakāva "Lielvārdi/Fat Pipe". Uzvarētāju labā divus vārtus guva Kārlis Bitmanis

Kocēnu "Rubene" savā laukumā uzņēma komandu "Lielvārde/Fat/Pipe", kurai šosezon pretinieku laukumā papildlaikā bija piekāpusies ar 3:2. Jau pirmajā periodā kocēnieši nodemonstrēja, ka ļoti grib revanšēties – divus vārtus guva Kārlis Bitmanis, izvirzot mājiniekus vadībā ar 2:0. 26. minūtē lielvārdiešiem bija iespēja izpildīt soda metienu, bet Armandam Savinam neizdevās pārspēt Kocēnu komandas vārtsargu Robertu Trepšu. Otrās trešdaļas otrajā pusē kocēnieši četru minūšu laikā guva vēl trīs vārtus – 5:0. 42. minūtē soda metienu izpildīja lielvārdietis Oskars Tūtāns, bet arkal nesekmīgi. Cīņas turpinājumā Lielvārdes komanda visu laiku mainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet guva tikai vienus vārtus – 54. minūtē skaitlisko vairākumu realizēja Oskars Tūtāns (1:5). Atlikušajā laikā mājinieki vienu reizi ieraidīja bumbiņu tobrīd tukšajos viesu vārtos, gols Mikus Eduarda Ķikuta kontā. Kocēnu "Rubene" svinēja pārliecinošu uzvaru ar 6:1.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju sastāvā saņēma Dāvis Zēmelis, kuram šajā mačā viens gols. Divus vārtus guva viņa komandas biedrs Kārlis Bitmanis, bet 2 (1+1) punkti Ingara Matisona kontā. Par labāko starp lielvārdiešiem atzina vārtsargu Lauri Kārkliņu, kurš atvairīja 18 no 23 pretinieku metieniem. Kocēnu "Rubene" pēc šīs uzvaras ar 29 punktiem pakāpās uz 4. vietu turnīra tabulā, bet komandai "Lielvārde/Fat Pipe" joprojām 15 punktu un 8. pozīcija.