LU treniņspēles režīmā sagrauj LLU

21.05.2022

SELL Studentu spēļu florbola turnīra otrā diena sākās ar līderes Latvijas Universitātes un pastarītes Latvijas Lauksaimniecības universitātes savstarpējo maču. LU bez īpašas piepūles sakāva jelgavniekus ar 13:2, uzvarētāju līderis Klāvs Jansons izcēlās ar sešiem vārtu guvumiem un tika pie pirmās rezultatīvās piespēles šajā turnīrā.

Latvijas Universitātes izlase ar divām uzvarām jau vakar bija sev nodrošinājusi vietu turnīrā finālā, bet Latvijas Lauksaimniecības universitātes komandas pēc diviem smagiem zaudējumiem bija jāgatavojas bronzas spēlei. Pirmos vārtus šajā mačā gan guva tieši LLU – 2. minūtē bumbiņu favorītu cietoksnī nogādāja Rihards Bužeriņš (1:0). Jau pēc piecām sekundēm ar golu atbildēja LU rezultatīvākais spēlētājs Klāvs Jansons – 1:1. Jau pirmā perioda laikā rīdzinieki izvirzījās vadībā ar 7:2, bet otrajā puslaikā guva vēl sešus bezatbildes vārtus un turnīra tabulā varēja ierakstīt pārliecinošu uzvaru ar 13:2. Klāvam Jansonam šajā spēlē 7 (6+1) punkti, Viesturs Lapiņš sakrāja 6 (2+4) punktus, bet Rūdim Jermacānam 4 (2+2) punkti.