"Oxdog Ulbroka LU" svin septīto uzvaru pēc kārtas

28.11.2021

ELVI florbola līgā vīriešiem pie septītā panākuma pēc kārtas tikusi "Oxdog Ulbroka LU", kas šovakar Rīgā ar 9:2 sakāva "RTU/Rockets". Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar 4 (3+1) punktiem bija Matīss Kristians Morozovs.

"Oxdog Ulbroka LU" pēc salīdzinoši neveiksmīgā sezonas sākuma pamatīgi ieskrējusies un nu svinējusi jau sešas uzvaras pēc kārtas. Šovakar ulbrokieši viesojās Rīgā pie "RTU/Rockets", kas šajā sezonā guvusi četras uzvaras un nav zaudējusi cerību kvalificēties izslēgšanas spēlēm. Jau pēc pirmajiem diviem periodiem bija samērā skaidrs, ka šoreiz rīdzinieki savu punktu bagāžu diez vai papildinās, drīzāk kārtējo panākumu svinēs Ulbrokas komanda. Pirmā perioda laikā pēc Matīsa Kristiana Morozova un Ralfa Klempnera tēmīgajiem raidījumiem viesi izvirzījās vadībā ar 2:0, bet otrajā trešdaļā Reinis Rudzītis, Niks Ķuzulis un Matīss Kristians Morozovs panāca jau 5:0. Laukuma saimnieki pie sava pirmā vārtu guvuma tika 45. minūtē, kad precīzi meta Toms Ķeirāns – 1:5. Skanot mača beigu signālam, rezultātu tablo vēstīja par pārliecinošu komandas "Oxdog Ulbroka LU" uzvaru ar 9:2.