Olimpiādes pirmajā spēlē Salaspils novads uzvar cēsnieces

07.07.2017

Šodien Cēsu sporta kompleksā ar meiteņu komandu spēli starp Cēsu un Salaspils novadiem sākās Latvijas Jaunatnes olimpiādes turnīrs florbolā. Spraigā cīņā ar vienu vārtu pārsvaru uzvaru svinēja trenera Jurija Fedulova vadītās salaspilietes - 3:2.

Pirmajā periodā lai arī vārtu gūšanas momentu netrūka, rezultāts netika atklāts (0:0), bet otrajā abas izlases apmainījās ar vārtu guvumiem (1:1). Pēdējās trešdaļas sākumā salaspilietes izvirzījās vadībā ar 2:1 un savu pārsvaru nosargāja, svinot ļoti svarīgu uzvaru ar 3:2 (0:0, 1:1, 2:1). Par labāko spēlētāju Salaspils novada izlasē atzina pirmo vārtu autori Kristiānu Elizabeti Krūmiņu, bet Cēsu komandā labākās spēlētājas medaļu saņēma otro vārtu guvēja Katrīna Rimša.