"Ķekava" sakauj "Nost No Dīvāna"

13.10.2016

Šovakar ELVI florbola līgā sievietēm notika viena spēle - FK "Ķekava" viesojās Rīgā pie vicelīderes FK "NND" jeb "Nost No Dīvāna" un izcīnīja negaidīti pārliecinošu uzvaru ar 8:2. Ar 4 (3+1) punktu uzvarētāju rindās izcēlās Ieva Jurkāne, kura nu kļuvusi par čempionāta rezultatīvāko spēlētāju.

Ķekavietēm pret FK "NND" noteikti ir īpašas jūtas, jo tieši rīdzinieces pagājušajā pavasarī, lai arī bija Virslīgas debitantes, spēja iekļūt turnīra pusfinālā, kur izrādījās pārākas par toreizējo vicečempioni FK "Ķekava". Tas izskaidro to, ka tieši Ķekavas florbolistes šovakar bija ļoti motivētas un koncentrējušās cīņai. Drīz vien tas deva attiecīgu rezultātu - 9. minūtē Elektrum Olimpiskajā centrā notikušā mača rezultātu ar precīzu metienu atklāja Dina Štāle (1:0), bet pēc pārdesmit sekundēm Ieva Jurkāne panāca jau 2:0 par labu ķekavietēm.

Tieši spēles vidū ar vārtu guvumu izcēlās Elīna Drēziņa, ļaujot "Ķekavai" izvirzīties vadībā jau ar 4:0. Tikai 36.minūtē rīdzinieču nulli uz tablo nodzēsa FK "NND" spēlējošā trenere Santa Muceniece - 1:5. Pēc otrā perioda ķekavietēm bija triju vārtu pārsvars (5:2), bet pēdējā trešdaļā viņas to ne tikai nosargāja, bet pat spēja dubultot, svinot savu trešo uzvaru šosezon (8:2), bet turnīra tabulā ar deviņiem punktiem pakāpjoties uz otro vietu.

Par labāko spēlētāju starp uzvarētājām atzina Ievu Jurkāni, kura ar 4 (3+1) punktiem bija rezultatīvākā. Ievai šobrīd pieder arī visas līgas rezultatīvākās spēlētājas gods - 12 (9+3) punkti. Šajā spēlē viņas komandas biedrenei Laurai Skujevskai 2 (1+1) punkti. Labākās spēlētājas balvu FK "NND" rindās saņēma Linda Austruma, kuras kontā viens rezultatīvs metiens.

FK "NND" - FK "Ķekava" - 2:8 (0:2, 2:3, 0:3)

17:46 (7:14, 6:15, 4:17)