Kocēnu trillerī "Lielvārde/Fat Pipe" izcīna divus punktus

27.03.2021

Ārkārtīgi aizraujoša ELVI florbola līgas vīriešiem spēle šovakar notika Kocēnos, kur "Lielvārde/Fat Pipe", spēkojoties ar vietējo "Rubeni", izsēja triju vārtu pārsvaru, tomēr spēja atgūties un svinēja uzvaru pagarinājumā – 7:6. Uzvaras vārtus lielvārdiešu labā guva Oskars Tūtāns.

"Lielvārde/Fat Pipe" sezonu atsāka izbraukuma spēlē pret Kocēnu "Rubeni". Pirmās 15 minūtes pagāja bez vārtu guvumiem, bet 16. minūtē spēles rezultātu atklāja lielvārdietis Kristers Puķītis, kurš no vārtu priekšas raidīja bumbiņu laukuma saimnieku vārtos – 1:0. Lielvārdieši turpināja spēlēt aktīvi un 18. minūtē bija ieguvuši jau triju vārtu pārsvaru – 3:0. Tikai septiņas sekundes pirms pirmā pārtraukuma vārtus beidzot guva arī laukuma saimnieki – pēc Ingara Matisona metiena rezultāts kļuva 1:3. Otrās trešdaļas laikā kocēnieši lielvārdiešu pārsvaru samazināja līdz minimumam (3:4), bet septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām jau izvirzījās vadībā ar 5:4. Nepilnas trīs minūtes pirms pamatlaika beigām Lielvārdes florbolisti nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Risks attaisnojās – 58. minūtes izskaņā Niks Blumfelds atjaunoja neizšķirtu (5:5). 59. minūtē Oskars Tūtāns vēlreiz izvirzīja vadībā komandu "Lielvārde/Fat Pipe" – 6:5. Lielvārdiešiem šo minimālo pārsvaru nosargāt gan neizdevās – 15 sekundes pirms pamatlaika beigām Ingars Matisons atjaunoja neizšķirtu rezultātu (6:6), papildlaiks. Atrisinājums nāca pagarinājuma otrajā minūtē – pēc Markusa Nazarova piespēles uzvaras vārtus guva Oskars Tūtāns (7:6).

Rezultatīvākie Lielvārdes komandā ar 3 (2+1) punktiem bija Oskars Tūtāns un Niks Blumfelds, Tūtāns saņēma labākā spēlētāja balvu. 2 (1+1) punktus lielvārdiešu labā sakrāja Rūdis Žukelis. Par labāko starp kocēniešiem atzina divu vārtu autoru Ingaru Matisonu, divi goli arī Dāvja Zēmeļa kontā, bet Reinim Mirkšam 2 (1+1) punkti. Pēc šīs uzvaras komandai "Lielvārde/Fat Pipe" turnīra tabulā ir 17 punktu un joprojām 5. vieta, bet Kocēnu "Rubene" ar 12 punktiem pakāpās uz sesto pozīciju.

"Rubene" – "Lielvārde/Fat Pipe" 6:7 ET (1:3, 2:1, 3:2, 0:1)

34:38 (5:19; 16:9, 13:9, 0:1)

"Rubene" – Ingars Matisons 2 (2+0), Dāvis Zēmelis 2 (2+0), Reinis Mirkšs 2 (1+1), Ivo Balodis 2 (0+2), Ritvars Bērziņš 1 (1+0), Arnijs Kuratņiks 1 (0+1), Matīss Celms 1 (0+1), Jēkabs Keišs 1 (0+1).

"Lielvārde/Fat Pipe" – Oskars Tūtāns 3 (2+1), Niks Blumfelds 3 (2+1), Rūdis Žukelis 2 (1+1), Markuss Nazarovs 2 (0+2), Dinārs Vaitaitis 1 (1+0), Kristers Puķītis 1 (1+0), Mariss Giņko 1 (0+1).