"Kurši/Ekovalis" aizved trīs punktus no Ogres

22.09.2019

Liepājas kluba komanda "Kurši/Ekovalis" šovakar viesojās Ogrē, kur ELVI florbola līgas vīriešiem spēlē ar 8:4 pārspēja vietējo "Ogres Vilki". Liepājnieku rindās ar četrām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Toms Akmeņlauks.

Liepājas "Kurši/Ekovalis", viesojoties pie "Ogres Vilkiem", pirmajā periodā ieguva divas iespējas spēlēt skaitliskajā vairākumā, turklāt tās abas realizēja – 2:0, pa golam ogrēniešu vārtos iemeta Ralfs Polis un Mihails Kostusevs. Toties otrajā trešdaļā žilbināja laukuma saimnieki – pēc Markusa Januševska, Riharda Zvirgzdiņa un Elvija Jankovska metieniem vadībā ar 3:2 jau izvirzījās Ogres florbolisti. Pirms pēdējā perioda uz rezultātu tablo bija kaujiniecisks neizšķirts – 4:4. Pēdējā trešdaļā vairāk spēka bija palicis Liepājas komandai, kas guva četrus bezatbildes vārtus un svinēja pārliecinošu uzvaru ar 8:4.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā tika atzīts vārtsargs Edgars Rimarenko, kurš atvairīja 31 no 35 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais ar četrām piespēlēm bija Toms Akmeņlauks, divi goli Mihaila Kostuseva kontā, bet pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Kaspars Klamers un Ričards Dēvits. Labākā spēlētāja balvu Ogres komandā saņēma Rinalds Osis, kurš ar rezultativitāti šoreiz gan neizcēlās. Viņa komandas biedram Markusam Januševskim 3 (1+2) punkti, bet Elvijam Jankovskim divi vārtu guvumi.

"Ogres Vilki" - "Kurši/Ekovalis" 4:8 (0:2, 4:2, 0:4)

35:37 (14:11; 11:14; 10:12)

"Ogres Vilki" – Markuss Januševskis 3 (1+2), Elvijs Jankovskis 2 (2+0), Rihards Zvirgzdiņš 1 (1+0), Heinrihs Siliņš 1 (0+1), Edijs Hammers 1 (0+1).

"Kurši/Ekovalis" – Toms Akmeņlauks 4 (0+4), Mihails Kostusevs 2 (2+0), Kaspars Klamers 2 (1+1), Ričards Dēvits 2 (1+1), Ralfs Polis 1 (1+0), Gints Siliņš 1 (1+0), Sandis Lēvalds 1 (1+0), Edgars Freimanis 1 (1+0).