Nervozā cīņā pie pirmās uzvaras sērijā tiek "Lielvārde/Fat Pipe"

01.03.2024

ELVI florbola līgas ceturtdaļfināla spraigākajā sērijā starp Cēsu komandu "Lekrings" un pašreizējo čempioni "Lielvārde/Fat Pipe" pie pirmā panākuma tikuši lielvārdieši, kas šovakar savā laukumā ar izcīnīja uzvaru ar 3:2. Sērijā līdz četrām uzvarām pagaidām vadībā ar 2:1 atrodas cēsnieki. Lielvārdes komandas labā divus vārtus guva Juris Sandis Jēgers.

"Lekrings" un "Lielvārde/Fat Pipe" sērijas pirmās divas spēles aizvadīja Cēsu sporta kompleksā, kur burtiski par mata tiesu veiksmīgāki bija laukuma saimnieki. Pirmajā mačā cēsnieki uzvarēja ar 3:1, bet otrajā triumfēja pēcspēles metienos (3:2), sērijā izvirzoties vadībā ar 2:0.

Šovakar abas pretinieces nūjas krustoja Lielvārdes sporta centrā, kur jau no pirmajām minūtēm aktīvāk uzbruka laukuma saimnieki, tomēr pēc pirmā perioda rezultāts nebija mainījies – 0:0. 27. minūtē divu minūšu noraidījumu nopelnīja lielvārdietis Aivis Kusiņš. Jau nākamajā minūtē cēsnieki savu skaitlisko pārākumu izmantoja – 1:0, golu iemeta Toms Rīsmanis. 36. minūtē lielvārdietim Jurim Sandim Jēgeram izdevās atjaunot neizšķirtu – 1:1. 42. minūtē lielvārdiešu kapteinis Niks Blumfelds vadībā ar 2:1 jau izvirzīja mājiniekus. Cēsniekiem izdevās atspēlēties – 44. minūtē īstajā laikā un vietā atradās Rūdolfs Dāvis Maklers, kurš raidīja bumbiņu laukuma saimnieku vārtos, panākot 2:2. Jau pēc divām minūtēm Jēgers vēlreiz vadībā izvirzīja lielvārdiešus – 3:2. Pamatlaika pēdējās minūtēs bija savstarpējiem asumiem bagātas, bet rezultāts vairs nemainījās. "Lielvārde/Fat Pipe" svinēja svarīgu uzvaru ar 3:2, sērijā panākot 1:2.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma divu vārtu autors Juris Sandis Jēgers. Par labāko Cēsu komandā atzina Rūdolfu Dāvi Makleru, kurš iemeta otro golu. Abu komandu sērijas ceturtais mačs notiks jau rīt, 2. martā, turpat Lielvārdes sporta centrā. Spēles sākums pulksten 20.00.

"Lielvārde/Fat Pipe" (6.) – "Lekrings" (3.) 3:2 (0:0; 1:1, 2:1), sērijā: 1:2

24:15 (8:3, 10:5, 6:7)

"Lielvārde/Fat Pipe" – Juris Sandis Jēgers 2 (2+0), Niks Blumfelds 1 (1+0), Rūdis Žukelis 1 (0+1), Aivis Kusiņš 1 (0+1), Matīss Pēteris Polis 1 (0+1).

"Lekrings" – Toms Rīsmanis 1 (1+0), Rūdolfs Dāvis Maklers 1 (1+0), Edgars Puriņš 1 (0+1).