Stalbes "Pārgauja" viesos pārmāca debitanti "Irlavu/Avant"

26.10.2019

pargauja_019.jpg

Viena ELVI florbola līgas vīriešiem spēle šovakar norisinājās Irlavā, kur divas uzvaras pēc kārtas guvusī Virslīgas debitante "Irlava/Avant" uzņēma vienu no turnīra līderēm – Stalbes "Pārgauju". Stalbieši nekādas vaļības neatļāvās – svinot pārliecinošu uzvaru ar 10:4, viņi kļuvuši par turnīra tabulas līderiem. Pa pieciem rezultativitātes punktiem uzvarētāju labā guva Artūrs Jurševskis un Lauris Ābols.

 

Virslīgas debitante "Irlava/Avant" iepriekšējos divos mačos bija izcīnījusi uzvaras, sākot pretendēt uz dalību izslēgšanas spēlēs. Protams, ka irlavnieki savu panākumu sēriju gribēja turpināt, lai arī pie viņiem šovakar viesojās viena no turnīra līderēm – Stalbes SK "Pārgauja". Tieši viesi bija kuri 5.minūtē atklāja rezultātu, kad savas komandas skaitlisko vairākumu realizēja Lauris Ābols – 1:0. Drīz gan sekoja laukuma saimnieku atbilde – pēc Emīla Krūmiņa un Renāra Austruma metieniem vadībā ar 2:1 jau izvirzījās Irlavas komanda. Intriga gan neturpinājās ilgi – jau pirmā perioda laikā vadības grožus atkal pārņēma stalbieši (4:2), otrās trešdaļas laikā viņi jau jau panāca 7:3, bet visā mačā sakāva savus pretiniekus ar 10:4.

 

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma vārtsargs Arvis Kalniņš, kurš atvairīja 21 no 25 pretinieku metieniem. Rezultatīvākie viņa komandā ar pieciem punktiem katram bija Artūrs Jurševskis un Lauris Ābols, četrus vārtus guva Edgars Puriņš, bet 3 (1+2) punktus sakrāja Olafs Zvīnis. Par labāko starp irlavniekiem atzina vienu vārtu autoru Kristapu Kazlovski. 2 (1+1) punktus savāca Mareks Stančiks, bet rezultatīvākais ar 3 (1+2) punktiem bija Emīls Krūmiņš. Stalbes "Pārgaujai" pēc šīs uzvaras jau ir 15 punktu un turnīra tabulā kāpiens uz 1.vietu. Irlavniekiem joprojām seši punkti un 10.vieta.

SPORTS VIENO!