Čempione "Lielvārde/Fat Pipe" nosargā uzvaru pār pastarīti "Bausku"

12.10.2019

ELVI florbola līgas vīriešiem čempione "Lielvārde/Fat Pipe" šovakar viesojās pie turnīra pastarītes "Bauskas". Lai arī lielvārdieši uzvarēja, Bauskas florbolisti aizvadīja savu šīs sezonas labāko maču, piekāpjoties ar tikai divu vārtu starpību – 4:6. Uzvarētāju rindās ar 3 (1+2) rezultativitātes punktiem izcēlās Rūdis Žukelis.

Čempione "Lielvārde/Fat Pipe" iepriekšējā kārtā savā laukumā spraigā cīņā ar 2:3 atzina titulētās Cēsu komandas "Lekrings" pārākumu, bet šovakar viesojās pie turnīra pastarītes "Bauskas", kas šosezon vismaz pagaidām ir bez punktiem. Jau 3.minūtē šīs spēles rezultātu atklāja lielvārdietis Rūdis Žukelis (1:0), bet jau pēc nepilnas minūtes rezultāts atkal bija neizšķirts (1:1), jo ar precīzu metienu izcēlās baušķenieks Artūrs Dulbe. Līdz pirmajam pārtraukumam viesi guva vēl trīs vārtus, panākot samērā drošu pārsvaru – 4:1. Otrās trešdaļas laikā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem – 5:2. Pēdējā periodā mājinieki divas reizes rezultāta starpību samazināja līdz diviem vārtiem – 3:5 un 4:6. Bauskas florbolistiem vēl bija četras minūtes laika, lai iegūtu vismaz punktu, bet lielvārdiešu aizsardzības līnija vairs nekļūdījās. "Lielvārde/Fat Pipe" svinēja trešo uzvaru šosezon – 6:4.

Labākā spēlētāja gods uzvarētāju rindās tika Rūdim Žukelim, kurš ar 3 (1+2) punktiem bija arī rezultatīvākais. Pa diviem vārtiem guva viņa komandas biedri Valters Cīrulis un Juris Sandis Jēgers. Par labāko starp baušķeniekiem atzina vārtsargu Jāni Gožu, kurš atvairīja 17 no 23 pretinieku metieniem. Bauskas komanda joprojām ir bez punktiem un turnīra tabulā ieņem pēdējo vietu, bet "Lielvārde/Fat Pipe" ar astoņiem punktiem atrodas 7. vietā.

"Bauska" - "Lielvārde/Fat Pipe" 4:6 (1:4, 1:1, 2:1)

15:23 (5:10; 3:6; 7:7)

"Bauska" – Nikita Maksurovs 1 (1+0), Lotārs Melderis 1 (1+0), Māris Akmentiņš 1 (1+0), Artūrs Dulbe 1 (1+0), Ģirts Laugalis 1 (0+1), Jānis Akmentiņš 1 (0+1), Matīss Dulbe 1 (0+1).

"Lielvārde/Fat Pipe" – Rūdis Žukelis 3 (1+2), Valters Cīrulis 2 (2+0), Juris Sandis Jēgers 2 (2+0), Markuss Nazarovs 2 (0+2), Niks Blumfelds 1 (0+1), Armands Savins 1 (0+1), Sandris Virsnītis 1 (0+1).