"Ķekava" Cēsīs sagrauj pastarīti "Lekringu"

09.03.2019

kekava_18visas.jpg

Pirmajā no divām šodien paredzētajām ELVI florbola līgas sievietēm spēlēm FK "Ķekava" viesojās pie regulārā turnīra pastarītes "Lekringa". Jau pirmo divu periodu laikā ķekavietes izvirzījās vadībā ar 15:0, bet visā mačā triumfēja ar 20:4. Rezultatīvākā starp uzvarētājām ar 6 (4+2) punktiem bija Aurēlija Zariņa.

 

Cēsu "Lekringa" aizsardzība pret "Ķekavu", kas noteikti bija šī mača favorīte, izturēja nepilnas sešas minūtes, kad spēles rezultātu ar precīzu metienu atklāja Elīza Elizabete Bērziņa – 1:0. Viešņas turpināja uzbrukt, turklāt ļoti rezultatīvi – jau pirmā perioda laikā ķekavietes izvirzījās vadībā ar 6:0, bet otrajā trešdaļā guva vēl deviņus bezatbildes vārtus (15:0). Tikai pēc apaļām 42 minūtēm pie vārtu guvuma beidzot tika arī mājinieces, kuru rindās ar precīzu metienu izcēlās Luīze Raseiceva – 1:15. Pēdējā periodā cēsnieces guva vēl trīs vārtus, tomēr pārliecinošu uzvaru ar 20:4 svinēja FK "Ķekava". Šī abām komandām šosezon bija jau ceturtā tikšanās reize, arī pirmajās trijās spēlēs pārākas bija ķekavietes – 22:5, 16:4 un 23:3.

 

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīta Laura Vancāne, kurai šajā mačā viena rezultatīva piespēle. Rezultatīvākā viņas komandā ar 6 (4+2) punktiem bija Aurēlija Zariņa, 5 (2+3) punkti Lindai Dadajevai, pa četriem punktiem guva Klinta Mārtiņjēkaba, Ieva Bušmane un Katrīne Šleiva, bet pa trim – Elīza Elizabete Bērziņa un Monta Andrušaite. Labākās spēlētājas balvu Cēsu komandā saņēma divu vārtu autore Madara Akmentiņa. "Ķekavai" pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ir 31 punkts un kāpiens uz 1.vietu. Līderu godā ķekavietes gan būs tikai pāris stundas, jo šovakar savā starpā spēkiem mērosies arī abas viņu galvenās konkurentes – Kocēnu "Rubene" un "NND Rīga".


SPORTS VIENO!
TIESNEŠI