Čempioni mačā pret "Bausku" gūst savu šīs sezonas pārliecinošāko uzvaru

26.01.2019

Savu šīs sezonas pārliecinošāko uzvaru guvusi ELVI florbola līgas vīriešiem čempionvienība "Betsafe Oxdog Ulbroka", kas šovakar savā laukumā ar 12:3 sakāva Bauskas komandu. Uzvarētāju labā pa četriem rezultativitātes punktiem guva Edžus Ceriņš un Matīss Kristians Morozovs.

Čempione "Betsafe Oxdog Ulbroka", kas nu jau kādu laiku ir arī līgas līdere, šovakar savā laukumā uzņēma priekšpēdējās vietas īpašnieci "Bausku", ko pirmā riņķa mačā viesos bija pārspējusi ar tikai divu vārtu pārsvaru (6:4). Šīsdienas mačā vēl nebija aizvadītas ne pilnas sešas minūtes, bet ulbrokieši jau bija izvirzījušies vadībā ar 3:0, pa golam viesu vārtos iemeta Eduards Stūre, Daniels Tvoronovičs un Matīss Kristians Morozovs. 7.minūtē baušķenieki Jāņa Akmentiņa personā realizēja skaitlisko vairākumu (1:3), bet atgriezt intrigu viņiem nebija pa spēkam. Pēc pirmā perioda Ulbrokas komanda atradās vadībā ar 6:1, pēc otrā – ar 8:2, bet visā spēlē guva savu pārliecinošāko uzvaru šajā sezonā – 12:3.

Par labāko starp uzvarētājiem atzina Kristeru Eglīti, kura kontā 3 (1+2) rezultativitātes punkti. Viņa komandas biedriem Edžum Ceriņam un Matīsam Kristianam Morozovam pa četriem punktiem, pa diviem goliem iemeta Daniels Tvoronovičs un Eduards Stūre, bet pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Lauris Zaicevs, Kaspars Šķēls un Rolands Kovaļevskis. Labākā spēlētāja balvu Bauskas komandā saņēma vārtsargs Reinis Kirilko, kurš atvairīja 24 no 36 pretinieku metieniem, bet rezultatīvākais ar diviem vārtu guvumiem bija Jānis Akmentiņš. Ulbrokieši pēc šīs uzvaras ar 39 punktiem vēl vairāk nostiprinājās turnīra tabulas galvgalī, bet baušķeniekiem joprojām 13 punktu, priekšpēdējā vieta un nu zudusi pat teorētiska iespēja kvalificēties izslēgšanas spēlēm.

"Betsafe Oxdog Ulbroka"  – "Bauska" 12:3 (6:1, 2:1, 4:1)

36:12 (14:3, 7:3, 15:6)

"Betsafe Oxdog Ulbroka" – Edžus Ceriņš 4 (2+2), Matīss Kristians Morozovs 4 (1+3), Kristers Eglītis 3 (1+2), Daniels Tvoronovičs 2 (2+0), Eduards Stūre 2 (2+0), Lauris Zaicevs 2 (1+1), Kaspars Šķēls 2 (1+1), Rolands Kovaļevskis 2 (1+1), Kārlis Jānis Petrovskis 1 (1+0), Kārlis Vitkovskis 1 (0+1), Daniels Anis 1 (0+1).

"Bauska" – Jānis Akmentiņš 2 (2+0), Māris Akmentiņš 1 (1+0), Ģirts Laugalis 1 (0+1), Kristers Tiltiņš 1 (0+1).