LFS turpinās sadarbību ar Latvijas Speciālo Olimpiādi

07.01.2019

img_4116.jpg

2019. gada 3. janvārī Latvijas Florbola savienības (LFS) Valdes priekšsēdētājs Ilvis Pētersons un  Latvijas Speciālās Olimpiādes (LSO) Nacionālais direktors Aigars Lasis, lai radītu un attīstītu jauniešos ar speciālām vajadzībām interesi par florbolu un atbalstītu jauniešu dalību dažāda mēroga sporta sacensībās, parakstīja līgumu par abu sporta organizāciju sadarbību arī Jaunajā gadā.

 

Latvijas Florbola savienība sadarbību ar Latvijas Speciālo Olimpiādi uzsāka jau 2016. gada decembrī, sarīkojot paraugdemonstrējumu spēli pasaules čempionāta florbolā vīriešiem laikā "Arēnā Rīga". Kopš pasaules čempionāta LFS un LSO turpināja un arī turpmāk plaši sadarbosies florbola attīstīšanā un popularizēšanā Latvijā un florbola pasākumu organizēšanā cilvēkiem ar speciālām vajadzībām. Šajā laikā LFS pārstāvji jau piedalījušies LSO sporta skolotāju un treneru semināru rīkošanā un vadīšanā, bet LFS tiesneši vadījuši LSO Latvijas finālturnīra spēles.

 

LFS, parakstot līgumu ar LSO, apņemas piedāvāt atbilstošus florbola laukumus un norīkot tiesnešus LSO rīkotajām reģionālajām sacensībām un Latvijas finālsacensībām; nepieciešamības gadījumā nodrošināt spēlētāju datubāzes uzturēšanu; atbalstīt LSO izlases komandas, tām piedaloties Eiropas un pasaules līmeņa sacensībās; piedalīties LSO rīkoto sacensību un semināru sagatavošanā un vadīšanā; aicināt LSO sportistus uz florbola spēlēm kā skatītājus; iesaistīt LSO komandas kā paraugdemonstrējumu dalībnieces Latvijas Florbola savienības rīkotajos pasākumos.

 

Savukārt LSO turpinās attīstīt un popularizēt florbolu Latvijā un pasaulē; organizēs florbola sacensības un pasākumus Latvijas reģionos un Latvijas finālsacensības, kā arī, sadarbojoties ar Speciālās Olimpiādes Eiropas/Eirāzijas florbola koordinatoru, rīkos starptautiskas sacensības un pasākumus florbolā.

 

Paredzēts, ka sadarbība notiks ne tikai abu sporta organizāciju vadību līmenī, bet atsevišķas vienošanās par sadarbību sacensību rīkošanā tiks īstenotas arī florbola klubu un speciālo internātskolu florbola komandu līmenī Latvijas pilsētās un reģionos.

SPORTS VIENO!