Spēle beigusies

Oligarhi

7 6

Datu Tehnoloģiju Grupa

       
 
00:00 Perioda sākums 1. periods
00:00 Vārtos (Oligarhi) Vārtos - #31 Aivis Gnutons
00:00 Vārtos (Datu Tehnoloģiju Grupa) Vārtos - #47 Jānis Pīgoznis
05:17 Vārti 1 - 0 #10 Roberts Zāģeris
05:46 Vārti 2 - 0 #10 Roberts Zāģeris (#18 Ralfs Upāns)
07:31 Vārti 3 - 0 #72 Guntis Beķeris (#17 Herberts Dāgs Snipe)
12:00 Sods #10 Roberts Zāģeris (2 min; nepareizs sitiens)
14:59 Vārti 4 - 0 #85 Mārtiņš Viljams Daņilovs (#17 Herberts Dāgs Snipe)
20:00 Perioda beigas 1. periods
 
20:00 Perioda sākums 2. periods
22:00 Vārti 4 - 1 #99 Niks Mežiņš
24:20 Vārti 4 - 2 #13 Kaspars Jankausks (#5 Reinalds Rimša)
24:46 Vārti 5 - 2 #13 Kristers Kampāns (#95 Emīls Oto Leimanis)
30:48 Vārti 5 - 3 #30 Valters Ērglis (#13 Kaspars Jankausks)
32:40 Sods #20 Sandijs Matulis (2 min; nepareiza grūšana)
33:01 Vārti (vairākumā) 6 - 3 #36 Rūdolfs Jēkabs Būmanis (#13 Kristers Kampāns)
40:00 Perioda beigas 2. periods
 
40:00 Perioda sākums 3. periods
43:13 Vārti 6 - 4 #19 Ainārs Nahodkins (#22 Roberts Jankevics)
44:37 Vārti 6 - 5 #30 Valters Ērglis (#11 Edijs Matulis)
47:32 Sods #17 Herberts Dāgs Snipe (2 min; nepareizs sitiens)
51:21 Vārti 6 - 6 #5 Reinalds Rimša (#22 Roberts Jankevics)
56:33 Sods #30 Valters Ērglis (2 min; nepareiza grūšana)
57:13 Vārti 7 - 6 #85 Mārtiņš Viljams Daņilovs (#95 Emīls Oto Leimanis)
59:18 Pārtraukums (Datu Tehnoloģiju Grupa) 30 sekunžu pārtraukums
59:18 Vārtsargs atstāj laukumu (Datu Tehnoloģiju Grupa) Vārtsargs atstāj laukumu - #47 Jānis Pīgoznis
59:37 Vārtsarga maiņa (Datu Tehnoloģiju Grupa) Vārtos - #47 Jānis Pīgoznis
59:40 Vārtsargs atstāj laukumu (Datu Tehnoloģiju Grupa) Vārtsargs atstāj laukumu - #47 Jānis Pīgoznis
60:00 Perioda beigas 3. periods
 
60:00 Vārtsarga stat. #31 Aivis Gnutons - Vārti: 6; Metieni: 29; Minūtes: 60:00
60:00 Vārtsarga stat. #47 Jānis Pīgoznis - Vārti: 7; Metieni: 34; Minūtes: 59:37
60:00 Labākais spēlētājs #72 Guntis Beķeris
60:00 Labākais spēlētājs #30 Valters Ērglis
 
60:00 Spēles beigas 7 - 6

Komandu sastāvi:
Oligarhi Datu Tehnoloģiju Grupa
1.Jānis Sirmais #8
2.Roberts Zāģeris #102 (2+0)2 min
3.Kristers Kampāns #132 (1+1)
4.Herberts Dāgs Snipe #172 (0+2)2 min
5.Ralfs Upāns #181 (0+1)
6.Zigmunds Neilands #21
7.Jānis Prāmnieks #24
8.Mārcis Milaknis #25
9.Aivis Gnutons #31
10.Rūdolfs Jēkabs Būmanis #361 (1+0)
11.Guntis Beķeris #721 (1+0)
12.Mārtiņš Viljams Daņilovs #852 (2+0)
13.Emīls Oto Leimanis #952 (0+2)
 
Pārstāvis Emīls Oto Leimanis
Pārstāvis Jānis Prāmnieks
1.Bruno Zandreiters #2
2.Mārtiņš Lukstaraups #3
3.Reinalds Rimša #52 (1+1)
4.Edijs Matulis #111 (0+1)
5.Kaspars Jankausks #132 (1+1)
6.Ainārs Nahodkins #191 (1+0)
7.Sandijs Matulis #202 min
8.Roberts Jankevics #222 (0+2)
9.Valters Ērglis #302 (2+0)2 min
10.Jānis Lizanders #35
11.Jānis Pīgoznis #47
12.Helvijs Matulis #87
13.Niks Mežiņš #991 (1+0)

Kopsavilkums: vārti (metieni)
Periods I periodsII periodsIII periodsKopā
Oligarhi 4 (13)2 (11)1 (10)7 (34)
Datu Tehnoloģiju Grupa 0 (5) 3 (12)3 (12)6 (29) 

Tiesneši: Agris Kivkulis, Armands Virsis

Apmeklētāji: 18

TIESNEŠI