"EMU SK" uzvar liepājniekus, Semjonovs atkal rezultatīvākais

19.11.2017

emu.jpg

Šovakar viena spēle notika ELVI florbola līgā vīriešiem - Igaunijas čempionvienība "EMU SK" (Tartu) Vidzemes Olimpiskajā centrā, Valmierā, uzņēma Liepājas komandu "Kurši/Ekovalis", ko pārspēja ar 9:5. Uzvarētāju rindās ar sešām rezultatīvām piespēlēm izcēlās spēlējošais treneris Pāvels Semjonovs, kurš izdarīja sešas rezultatīvas piespēles, atgūstot labākā punktu guvēja godu.

 

Igaunijas čempionvienība "EMU SK" mājas spēli šovakar aizvadīja nevis savā laukumā Tartu, bet gan Valmierā,. Igauņi, kuri bija piedzīvojuši četrus zaudējumus pēc kārtas, Vidzemes Olimpiskajā centrā uzņēma turnīra tabulas priekšpēdējās vietas īpašnieci "Kurši/Ekovalis" (Liepāja). Šī mača rezultātu 4. minūtē atklāja liepājnieki Markusa Jurjeva personā, bet pēc pirmā perioda minimāls pārsvars (2:1) bija "EMU SK" florbolistiem. Otrā perioda sākumā Mihails Kostusevs vēlreiz atjaunoja neizšķirtu rezultātu (2:2), bet turpinājumā četrus vārtus pēc kārtas guva Igaunijas čempioni - 6:2. "EMU SK" vadības grožus no rokām vairs neizlaida - pēc otrās trešdaļas igauņi atradās vadībā ar 8:4, bet visā mačā svinēja panākumu ar 9:5.

 

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts divu vārtu autors Mikko Sārivori, pa četriem punktiem guva Simons Georgs Mahla un Svens Ūe, bet Pāvels Semjonovs mača laikā izdarīja sešas rezultatīvas piespēles, atgūdams līgas labākā punktu guvēja godu - 42 (17+25). Labākā spēlētāja balvu liepājnieku rindās saņēma divu vārtu autors Miķelis Krūms, pa 2 (1+1) punktiem Ingara Jansona un Mihaila Kostuseva kontā.


TIESNEŠI