Sieviešu izlase pirmajā pārbaudes spēlē piekāpjas PSS florbolistēm

05.11.2016

izlase_paulgun.jpg

Latvijas sieviešu florbola izlases kandidātes sava galvenā trenera Jurija Fedulova vadībā šīs nedēļas nogalē atrodas treniņnometnē Somijā. Nometnes programmā paredzētas arī trīs pārbaudes spēles ar vietējo klubu komandām. Pirmajā, kas piektdienas vakarā notika Helsinkos, latvietes rezultatīvā cīņā ar 6:9 piekāpās PSS florbolistēm.

 

Mačā pret PSS kluba komandu Latvijas sieviešu izlasē, kas šoreiz izveidota no tikai Latvijā spēlējošām florbolistēm, rezultatīvākā diviem goliem un vienu piespēli bija komandas kapteine Gunita Kārkliņa. Pa vārtu guvumam Ievas Ločmeles, Ingas Ameteres, Lindas Dadajevas un Jutas Muravskas kontā, bet ar rezultatīvu piespēli izcēlās Zeltīte Bankava, Rebeka Laure, Santa Torstere, Edīte Bankava un Laura Gaugere. Pirmo spēles pusi Latvijas komandas vārtus sargāja Jolanta Tauriņa-Ieveniece, bet turpinājumā - Kristīne Kirilova. Tika veikta arī pēcspēles metienu sērija, kurā ar 2:1 pārākas izrādījās laukuma saimnieces. Vienīgo bullīti Latvijas izlases labā realizēja Laura Gaugere, bet vārtus sargāja Kristīne Kirilova. Šodien Latvijas sieviešu izlase dosies uz Tamperi, lai tur aizvadītu pārbaudes spēli ar komandu "Koovee".

 

Latvijas sieviešu valstsvienība gatavojas pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīram, kas no 1. līdz 5.februārim notiks Spānijas galvaspilsētā Madridē. Mūsu izlase iekļauta EUR 4 kvalifikācijas grupā, kurā par ceļazīmi uz pasaules čempionātu cīnīsies ar čehietēm, ungārietēm, spānietēm un ukrainietēm. Finālturnīram automātiski kvalificēsies pirmās un otrās vietas ieguvējas, bet izlasei, kas ierindosies trešajā vietā, būs savi rezultāti jāsalīdzina ar citu grupu trešās vietas ieguvējām. Pasaules čempionāts florbolā sievietēm norisināsies Slovākijā 2017.gada nogalē - no 1. līdz 9.decembrim.

 

Latvijas sieviešu izlases kandidātes:

Nr.p.k.

Vārds un Uzvārds

P.

Komanda

1.

Ieva Ločmele

U

Rīgas Lauvas

2.

Linda Dadajeva

U

Rīgas Lauvas

3.

Anna  Ankudinova

U

Rīgas Lauvas

4.

Gunita Kārkliņa

A

FK NND

5.

Paula Egle

U

Lekrings

6.

Santa Torstere

U

FK NND

7.

Jolanta Tauriņa-Ieveniece

V

Rubene

8.

Juta Muravska

A

Rubene

9.

Rebeka Laure

U

Rubene

10.

Lība Daija Mikova

U

Rubene

11.

Madara Adamane

A

Rubene

12.

Evita Rudzīte

U

Rubene

13.

Kristīne Kirilova

V

Rīgas Lauvas

14.

Gundega Vancāne

A

FK Ķekava

15.

Ieva Priede

U

FK NND

16.

Inga Ametere

U

Ķekavas Bulldogs

17.

Zanda Ozoliņa

 U

Ķekavas Bulldogs

18.

Laura Gaugere

A

Rubene

19.

Linda Līce

A

Rubene

20.

Edīte Bankava

U

Rubene

21.

Zeltīte Bankava

U

Rubene

Galvenais treneris: Jurijs Fedulovs

Treneris: Gints Vīnbergs

Mediķis: Aleksandrs Matjuņins

TIESNEŠI