Spēle beigusies

Rubene

6 2

NND Rīga

       
 
00:00 Perioda sākums 1. periods
00:00 Vārtos (Rubene) Vārtos - #31 Ilga Jēkabsone
00:00 Vārtos (NND Rīga) Vārtos - #31 Jana Filipsone
01:26 Vārti 1 - 0 #23 Elizabete Pavlovska (#27 Danute Tinkuse)
12:54 Vārtsargs atstāj laukumu (NND Rīga) Vārtsargs atstāj laukumu - #31 Jana Filipsone
13:04 Sods #69 Juta Muravska (2 min; klupināšana, rupjība)
13:04 Vārtsarga maiņa (NND Rīga) Vārtos - #31 Jana Filipsone
17:15 Sods #5 Zeltīte Bankava (2 min; nepareizs sitiens)
18:23 Vārti (vairākumā) 1 - 1 #5 Ieva Priede (#4 Paula Egle)
20:00 Perioda beigas 1. periods
 
20:00 Perioda sākums 2. periods
31:50 Vārti 1 - 2 #13 Gunita Kārkliņa (#24 Ieva Dimante)
32:44 Vārti 2 - 2 #55 Laura Gaugere (#23 Elizabete Pavlovska)
39:42 Vārti 3 - 2 #5 Zeltīte Bankava (#8 Lība Daija Mikova)
40:00 Perioda beigas 2. periods
 
40:00 Perioda sākums 3. periods
43:34 Vārti 4 - 2 #98 Rebeka Laure
46:30 Vārti 5 - 2 #55 Laura Gaugere (#58 Evita Rudzīte)
50:50 Vārti 6 - 2 #8 Lība Daija Mikova (#5 Zeltīte Bankava)
52:09 Sods #24 Ieva Dimante (2 min; nepareizs sitiens)
60:00 Perioda beigas 3. periods
 
60:00 Vārtsarga stat. #31 Ilga Jēkabsone - Vārti: 2; Metieni: 23; Minūtes: 60:00
60:00 Vārtsarga stat. #31 Jana Filipsone - Vārti: 6; Metieni: 23; Minūtes: 59:50
60:00 Labākais spēlētājs #31 Ilga Jēkabsone
60:00 Labākais spēlētājs #5 Ieva Priede
 
60:00 Spēles beigas 6 - 2

Komandu sastāvi:
Rubene NND Rīga
1.Zeltīte Bankava #52 (1+1)2 min
2.Lība Daija Mikova #82 (1+1)
3.Nora Zvirbule #14
4.Linda Līce #15
5.Jūlija Rozīte #16
6.Lāsma Ēvele #17
7.Liene Adamane #19
8.Madara Adamane #21
9.Elizabete Pavlovska #232 (1+1)
10.Danute Tinkuse #271 (0+1)
11.Marta Lība Zameca #28
12.Zane Ziedone #29
13.Ilga Jēkabsone #31
14.Simona Grāpēna #41
15.Laura Gaugere #552 (2+0)
16.Evita Rudzīte #581 (0+1)
17.Juta Muravska #692 min
18.Sintija Bāliņa #96
19.Rebeka Laure #981 (1+0)
 
Treneris Jānis Dainis
Treneris Zeltīte Bankava
Mediķis Jolanta Tauriņa-Ieveniece
1.Zane Justamente #2
2.Karīna Saidova #3
3.Paula Egle #41 (0+1)
4.Ieva Priede #51 (1+0)
5.Karīna Mičule #7
6.Gunita Kārkliņa #131 (1+0)
7.Santa Kazaine #14
8.Evelīna Nikolajeva #15
9.Evelīna Freimane #16
10.Santa Muceniece #17
11.Elīna Štrausa #19
12.Māra Stapkēviča #21
13.Sabīne Dronka #23
14.Ieva Dimante #241 (0+1)2 min
15.Valērija Stankuna #25
16.Jana Filipsone #31
 
Treneris Remārs Vikānis
Treneris Santa Muceniece
Mediķis Una Kalnīte

Kopsavilkums: vārti (metieni)
Periods I periodsII periodsIII periodsKopā
Rubene 1 (5)2 (9)3 (9) 6 (23)
NND Rīga 1 (7)1 (6)0 (10)2 (23)

Tiesneši: Aleksejs Gusarovs, Normunds Zēmelis

Apmeklētāji: 56

TIESNEŠI