"Lekrings" EuroFloorball finālā piekāpjas norvēģu buldogiem

10.10.2015

z_lekrings.jpg

Šovakar Cēsīs ar Norvēģijas kluba "Greaker IBK" florbolistu, sauktu arī bar buldogiem, uzvaru noslēdzās EuroFloorball kausa izcīņas turnīrs. Finālā norvēģi tikai pamatlaika pēdējās minūtēs guva izšķirošo pārsvaru pār Latvijas čempionvienību "Lekrings" (Cēsis) – 6:4.

 

Spēli, kuru Cēsu sporta kompleksā klātienē noraudzījās 1092 līdzjutēji, veiksmīgāk sāka "Greaker IBK", kas nepilnu četru minūšu laikā izvirzījās vadībā ar 2:0. 13.minūtē rēķinu saviem gūtajiem vārtiem atklāja "Lekrings", kura rindās ar precīzu metienu izcēlās Pauls Erenbots – 1:2. Tiesneši vārtu guvumu ieskaitīja, bet nekavējoties noraidīja Erenbotu par pretinieka klupināšanu. Cēsnieki savu skaitlisko mazākumu pamanījās izmantot, lai gūtu vēl vienus vārtus – pēc Dāvja Vildera metiena rezultāts kļuva neizšķirts – 2:2.

 

Nākamos vārtus skatītājiem bija jāgaida ļoti ilgi, jo otrajā trešdaļā abu komandu vārtsargi darbojās nevainojami. 47.minūte bija veiksmīga norvēģiem, kuri ar 11 sekunžu intervālu pat divas reizes pārspēja mājinieku vārtu vīru Anriju Ventu – 4:2. Tomēr "Lekrings" pēc tāda sev neveiksmīga pavērsiena nesalūza – 56.minūtes laikā divus vārtus spēja gūt cēsnieki, abi goli Andra Rajecka kontā – 4:4. Varēja domāt, ka abām kausa pretendentēm cīņu nāksies turpināt papildlaikā, bet veiksme šoreiz bija Norvēģijas buldogu pusē – 59.minūtē "Greaker IBK" izvirzījās vadībā ar 5:4, bet pamatlaika pēdējā minūtē guva vēl vienus vārtus, svinot uzvaru ar 6:4, kā arī EuroFloorball Cup 2015 un čeka 5 000 EUR vērtībā izcīnīšanu. Par labāko spēlētāju "Lekringa" rindās šajā mačā tika atzīts Pauls Erenbots.

 

"Lekrings" - "Greaker IBK"4:6 (2:2, 0:0, 2:4)

Metienu attiecība:

25:34 (7:10, 10:13, 8:11)

Rezultatīvākie:

"Lekrings" – Andris Rajeckis 3 (2+1), Dāvis Vilders 1 (1+0), Pauls Erenbots 1 (1+0), Toms Rīsmanis 1 (0+1), Artis Savins 1 (0+1).

 

Turnīra simboliskajā izlasē tika iekļauti veseli četri Latvijas florbolisti – kopā ar Cēsu komandas vārtsargu Anriju Ventu, aizsargu Dāvi Vilderu un uzbrucēju Andri Rajecki, vieta tajā atradās arī Kocēnu "Rubenes" uzbrucējam Atim Stepānam. Vēl simboliskajā izlasē divi "Greaker IBK" spēlētāji – aizsargs Martins Isness Kvisiks un uzbrucējs Larss Eriks Torps.

SPORTS VIENO!