"Irlava/Avant" trešajā periodā salauž "RSU" pretestību

05.10.2015

Latvijas čempionāta 1. līgas spēlē svētdien Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā "Irlava/Avant" tieši pēdējā trešdaļā guva par četriem vārtiem vairāk nekā "RSU", šajā mačā uzvarot ar 10:5.

Pusotru minūti pirms otrās trešdaļas beigām vēl tika fiksēts neizšķirts rezultāts - 4:4. Nākamos sešus vārtus guva "Irlavas/Avant" florbolisti, panākot 10:4. Studenti atspēlēja vienus vārtus, zaudējot ar 5:10.

Uzvarētājiem Normunds Jansons izcēlās ar sešiem rezultativitātes punktiem, ieskaitot četrus gūtos vārtus, bet par labāko spēlētāju atzītā Artūra Ancirēviča rēķinā trīs vārtu guvumi. Laukuma saimnieku sastāvā šādu atzinību saņēma Reinis Rugājs. Viņš guva divus vārtus un divreiz rezultatīvi asistēja.

Irlavas komandas šis bija trešais panākums trijos mačos, bet "RSU" šī bija sezonas pirmā spēle.