FBK "Valmiera/ViA" savā laukumā sagrauj "Rīgu"

30.01.2016

Pārliecinošu uzvaru ELVI florbola līgā vīriešiem izcīnījusi FBK "Valmiera/ViA", kas šovakar savā laukumā ar 9:4 sagrāva FK "Rīga" florbolistus. Uzvarētāju rindās ar 3 (2+1) punktiem izcēlās spēlējošais treneris Aigars Belasovs.

Pārliecinoši ELVI florbola līgā vīriešiem turpina cīnīties FBK "Valmiera/ViA", kas šovakar savā laukumā uzņēma FK "Rīga" florbolistus. Jau pirmā perioda laikā valmierieši izvirzījās vadībā ar 3:2, bet otrajā periodā guva vēl trīs bezatbildes vārtus, panākot ievērojamu pārsvaru - 6:2. Pēdējā periodā mājinieki savu handikapu vēl nedaudz palielināja, svinot pārliecinošu uzvaru ar 9:4.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Aigars Belasovs, kurš ar 3 (2+1) punktiem bija arī rezultatīvākais. Trīs piespēles Mārtiņa Broka kontā, bet divus golus iemeta Ints Vilks. Par labāko starp rīdziniekiem atzina divu vārtu autoru Lauri Zaicevu. "Valmierai/ViA" pēc šīs uzvaras ir 41 punkts un 3.vieta turnīra tabulā.