"Rubene" otro apli sāk ar uzvaru Ķekavā

26.10.2014

Šovakar Latvijas Florbola čempionāta sieviešu Virslīgā notika otrā apļa pirmās spēles. Vienā no tām Kocēnu "Rubene" viesojās pie "Ķekavas", sagādājot mājiniecēm sakāvi ar 12:3. Pa 7 punktiem uzvarētāju labā guva Liene Adamane un Edīte Bankava.

Ķekavas sporta namā notikušo spēli labāk uzsāka "Rubenes" florbolistes, kuras pirmā perioda vidū guva trīs vārtus – 3:0. Trešdaļas izskaņā "Ķekavai" padevās laba atbilde – divi goli un rezultāta starpība samazināta līdz minimumam – 2:3. Tomēr intriga šajā mačā ātri vien izplēnēja – jau otrā perioda laikā viešņas izvirzījās vadībā ar 8:2, bet visā spēlē izcīnīja šīs sezonas pārliecinošāko uzvaru – 12:3. Kocēnu "Rubenei" tā bija ceturtā uzvara četros mačos.

Par labāko spēlētāju starp uzvarētājām tika atzīta Madara Adamane, kuras kontā viens gols. Pa 7 punktiem savāca Liene Adamane un Edīte Bankava, trīs rezultatīvas piespēles Baibai Jurušai. Par labāko "Ķekavas" rindās atzina Elīzu Elizabeti Bērziņu, kura guva vienus vārtus, rezultatīvāka ar divām piespēlēm bija Dina Štāle.

FK "Ķekava" - "Rubene" 3:12 (2:3, 0:5, 1:4)

30:25 (13:6, 8:9, 9:10)

FK "Ķekava" – Dina Štāle 2 (0+2), Alīna Logina 1 (1+0), Dace Možeiko 1 (1+0), Elīza Elizabete Bērziņa 1 (1+0).

"Rubene" – Liene Adamane 7 (4+3), Edīte Bankava 7 (3+4), Baiba Juruša 3 (0+3), Unda Muravska 2 (2+0), Zeltīte Bankava 2 (1+1), Madara Adamane 1 (1+0), Zane Darša 1 (1+0).