FBK "Valmiera/ViA" sāk ar uzvaru pār "Ķekavas Bulldogs"

20.09.2014

Vakar ar maču starp "Cēsu alu/Lekringu" un "Lielvārdi" tika atklāts Latvijas 22. Čempionāts florbolā, bet šodien cīņā dodas vēl 10 komandas. Pirmajā no šīm piecām spēlēm FBK "Valmiera/ViA" savā laukumā ar 9:6 sarūgtināja "Ķekavas Bulldogs" florbolistus.

Spēles rezultātu Valmierā atklāja studentu komandas jaunieguvums Elvijs Jankovskis, kurš jau 35.sekundē pārspēja ķekaviešu vārtsargi Jāni Bramani – 1:0. Mača turpinājumā līdz pat otrā perioda vidum laukumā bija vērojama sīva spēkošanās, kas atspoguļojās arī uz rezultātu tablo – pēc pirmās trešdaļas 2:2, 27.minūtē 3:3. Spēles vidū Ints Vilks ar precīzu metienu otro reizi vadībā izvirzīja FBK "Valmiera/ViA" (4:3), pēc tam laukuma saimnieki vadības grožus no rokām vairs neizlaida. Pēc otrā perioda Valmieras komanda atradās vadībā ar 6:3, minūti pirms pamatlaika beigām – ar 9:5, bet punktu spēlei pielika "Ķekavas Bulldogs", kas beidzamajās četrās minūtē mainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, līdz Ēriks Akulovs samazināja rezultāta starpību – 6:9.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā atzina Intu Vilku, kurš ar 4 (1+3) punktiem bija arī rezultatīvākais, pa 3 (2+1) punktiem viņa komandas biedriem Elvija Jankovskim un Mārtiņam Brokam. Labāk gods Ķekavas komandā tika Oskaram Eglītim, kuram, tāpat kā Ērikam Akulovam, 3 (2+1) punkti.

FBK "Valmiera/ViA" - "Ķekavas Bulldogs" 9:6 (2:2, 4:1, 3:3)

29:30 (8:7, 9:7, 12:16)

FBK "Valmiera/ViA" – Ints Vilks 4 (1+3), Mārtiņš Broks 3 (2+1), Elvijs Jankovskis 3 (2+1), Mārtiņš Kājiņš 2 (1+1), Krišs Lužinskis 1 (1+0), Mārcis Mednis 1 (1+0), Guntis Jansons 1 (1+0), Toms Gertners 1 (0+1).

"Ķekavas Bulldogs" – Oskars Eglītis 3 (2+1), Ēriks Akulovs 3 (2+1), Jānis Mežotnis 2 (2+0), Armands Šonmanis 1 (0+1), Gints Klēģers 1 (0+1).