Spēle beigusies

Rubene

14 0

NND/RJTC

       
 
00:00 Perioda sākums 1. periods
00:00 Vārtos (NND/RJTC) Vārtos - #31 Jana Filipsone
00:00 Vārtos (Rubene) Vārtos - #31 Ilga Jēkabsone
00:00 Pievienots spēlētājs #4 Kristīne Mičule
02:00 Vārti 1 - 0 #29 Zane Ziedone (#13 Paula Matisone)
05:17 Vārti 2 - 0 #13 Paula Matisone (#55 Laura Gaugere)
13:42 Vārti 3 - 0 #55 Laura Gaugere (#22 Zane Darša)
15:25 Vārtsargs atstāj laukumu (Rubene) Vārtsargs atstāj laukumu - #31 Ilga Jēkabsone
15:52 Vārtsarga maiņa (Rubene) Vārtos - #31 Ilga Jēkabsone
15:52 Sods #27 Karīna Mičule (2 min; nepareizs sitiens)
16:15 Vārti (vairākumā) 4 - 0 #55 Laura Gaugere (#41 Simona Grāpēna)
17:58 Vārti 5 - 0 #58 Evita Knopa (#55 Laura Gaugere)
19:27 Vārti 6 - 0 #55 Laura Gaugere (#27 Danute Tinkuse)
20:00 Perioda beigas 1. periods
 
20:00 Perioda sākums 2. periods
22:51 Vārti 7 - 0 #13 Paula Matisone (#28 Marta Lība Zameca)
30:49 Vārti 8 - 0 #27 Danute Tinkuse (#28 Marta Lība Zameca)
34:45 Vārti 9 - 0 #27 Danute Tinkuse (#55 Laura Gaugere)
40:00 Perioda beigas 2. periods
 
40:00 Perioda sākums 3. periods
40:00 Sods #13 Paula Matisone (2 min; spēles laika vilcināšana)
44:33 Vārti 10 - 0 #22 Zane Darša (#28 Marta Lība Zameca)
45:05 Vārti 11 - 0 #17 Lāsma Ēvele (#55 Laura Gaugere)
47:42 Vārti 12 - 0 #17 Lāsma Ēvele (#41 Simona Grāpēna)
49:03 Sods #27 Danute Tinkuse (5 min; bīstama spēle)
51:15 Vārti 13 - 0 #29 Zane Ziedone (#13 Paula Matisone)
55:40 Sods #27 Karīna Mičule (2 min; nepareizs sitiens)
57:10 Vārti (vairākumā) 14 - 0 #22 Zane Darša (#55 Laura Gaugere)
60:00 Perioda beigas 3. periods
 
60:00 Labākais spēlētājs #55 Laura Gaugere
60:00 Vārtsarga stat. #31 Ilga Jēkabsone - Vārti: 0; Metieni: 11; Minūtes: 59:27
60:00 Vārtsarga stat. #31 Jana Filipsone - Vārti: 14; Metieni: 36; Minūtes: 59:52
60:00 Labākais spēlētājs #23 Agnese Vanaga
 
60:00 Spēles beigas 14 - 0

Komandu sastāvi:
Rubene NND/RJTC
1.Daniela Dafne Hāne #2
2.Ieva Ločmele #10
3.Paula Matisone #134 (2+2)2 min
4.Lāsma Ēvele #172 (2+0)
5.Zane Darša #223 (2+1)
6.Egija Katrīne Briede #23
7.Danute Tinkuse #273 (2+1)5 min
8.Marta Lība Zameca #283 (0+3)
9.Zane Ziedone #292 (2+0)
10.Ilga Jēkabsone #31
11.Simona Grāpēna #412 (0+2)
12.Laura Gaugere #558 (3+5)
13.Evita Knopa #581 (1+0)
14.Sintija Bāliņa #96
 
Pārstāvis Mārtiņš Larinovs
Pārstāvis Ieva Ločmele
1.Kristīne Mičule #4
2.Emilia Helmi Maria Vahakoski #6
3.Inese Adijāne #7
4.Agnija Praškeļeviča #9
5.Annija Gobiņa #16
6.Signe Adiene #21
7.Agnese Vanaga #23
8.Karīna Mičule #274 min
9.Jana Filipsone #31
10.Evika Apine #42
11.Karīna Kaminska #44
12.Olga Timofejeva #55
13.Dace Andžāne #66
14.Agnese Vēze #89
 
Treneris Santa Muceniece
Pārstāvis Karīna Saidova

Kopsavilkums: vārti (metieni)
Periods I periodsII periodsIII periodsKopā
Rubene 6 (13)3 (11)5 (12)14 (36)
NND/RJTC 0 (4) 0 (4) 0 (3) 0 (11) 

Tiesneši: Ilmārs Podnieks, Normunds Zēmelis

Apmeklētāji: 24