Spēle beigusies

Rubene

3 4PS

NND Rīga

       
 
00:00 Perioda sākums 1. periods
00:00 Vārtos (Rubene) Vārtos - #31 Ilga Jēkabsone
00:00 Vārtos (NND Rīga) Vārtos - #31 Jana Filipsone
00:47 Vārti 0 - 1 #79 Santa Torstere (#21 Māra Stapkēviča)
16:45 Vārti 0 - 2 #8 Nanna Moller-Sorensen (#3 Karīna Saidova)
20:00 Perioda beigas 1. periods
 
20:00 Perioda sākums 2. periods
40:00 Perioda beigas 2. periods
 
40:00 Perioda sākums 3. periods
51:50 Vārti 1 - 2 #8 Lība Daija Mikova (#58 Evita Knopa)
52:14 Vārti 2 - 2 #41 Simona Grāpēna
52:14 Pārtraukums (NND Rīga) 30 sekunžu pārtraukums
56:29 Vārti 2 - 3 #79 Santa Torstere (#3 Karīna Saidova)
59:03 Pārtraukums (Rubene) 30 sekunžu pārtraukums
59:54 Vārti 3 - 3 #55 Laura Gaugere (#8 Lība Daija Mikova)
60:00 Perioda beigas 3. periods
 
60:00 Pagarinājuma sākums Pagarinājums
61:42 Sods #11 Paula Matisone (2 min; klupināšana, rupjība)
65:00 Pagarinājuma beigas Pagarinājums
 
65:00 Pēcspēles metiens 0 - 1 (#8 Nanna Moller-Sorensen) realizēts pēcspēles met.
65:00 Pēcspēles metiens 1 - 1 (#8 Lība Daija Mikova) realizēts pēcspēles met.
65:00 Pēcspēles metiens 1 - 1 (#22 Inga Ametere) nerealizēts pēcspēles met.
65:00 Pēcspēles metiens 1 - 1 (#41 Simona Grāpēna) nerealizēts pēcspēles met.
65:00 Pēcspēles metiens 1 - 2 (#21 Māra Stapkēviča) realizēts pēcspēles met.
65:00 Pēcspēles metiens 1 - 2 (#11 Paula Matisone) nerealizēts pēcspēles met.
65:00 Pēcspēles metiens 1 - 2 (#15 Evelīna Nikolajeva) nerealizēts pēcspēles met.
65:00 Pēcspēles metiens 1 - 2 (#55 Laura Gaugere) nerealizēts pēcspēles met.
65:00 Pēcspēles metiens 1 - 2 (#79 Santa Torstere) nerealizēts pēcspēles met.
65:00 Pēcspēles metiens 1 - 2 (#58 Evita Knopa) nerealizēts pēcspēles met.
 
65:00 Labākais spēlētājs #79 Santa Torstere
65:00 Labākais spēlētājs #8 Lība Daija Mikova
65:00 Vārtsarga stat. #31 Ilga Jēkabsone - Vārti: 3; Metieni: 23; Minūtes: 65:00
65:00 Vārtsarga stat. #31 Jana Filipsone - Vārti: 3; Metieni: 26; Minūtes: 65:00
 
65:00 Spēles beigas 3 - 4

Komandu sastāvi:
Rubene NND Rīga
1.Samanta Bērziņa #6
2.Lība Daija Mikova #82 (1+1)
3.Ieva Ločmele #10
4.Paula Matisone #112 min
5.Linda Līce #15
6.Liene Adamane #19
7.Madara Adamane #21
8.Marta Lība Zameca #28
9.Zane Ziedone #29
10.Ilga Jēkabsone #31
11.Simona Grāpēna #411 (1+0)
12.Laura Gaugere #551 (1+0)
13.Evita Knopa #581 (0+1)
14.Rebeka Laure #98
 
Treneris Jānis Dainis
Treneris Zeltīte Bankava
Pārstāvis Jānis Zvirbulis
Mediķis Jolanta Tauriņa-Ieveniece
1.Karīna Saidova #32 (0+2)
2.Karīna Mičule #7
3.Nanna Moller-Sorensen #81 (1+0)
4.Dārta Derupa #11
5.Una Deksne #13
6.Santa Kazaine #14
7.Evelīna Nikolajeva #15
8.Santa Muceniece #17
9.Elīna Štrausa #19
10.Māra Stapkēviča #211 (0+1)
11.Inga Ametere #22
12.Ieva Dimante #24
13.Jana Filipsone #31
14.Santa Torstere #792 (2+0)
 
Treneris Santa Muceniece
Treneris Remārs Vikānis
Pārstāvis Atvars Kalniņš
Pārstāvis Karīna Saidova
Mediķis Kristīne Mālniece

Kopsavilkums: vārti (metieni)
Periods I periodsII periodsIII periodsETPSKopā
Rubene 0 (7)0 (13)3 (5)0 (1)0 (1 - 5)3 (26)
NND Rīga 2 (7)0 (7) 1 (7)0 (2)1 (2 - 5)4 (23)

Tiesneši: Vitālijs Zalovs, Nauris Ezerlīcis

Apmeklētāji: 142