Čempione "Lielvārde/Fat Pipe" viesos piekāpjas vicečempioniem

14.12.2019

ELVI florbola līgas vīriešiem vicečempione "Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka" vēl vairāk nostiprinājusies regulārā turnīra tabulas vadībā, jo šovakar savā laukumā ar 5:3 pārspēja čempioni "Lielvārdi/Fat Pipe". Divus vārtus ulbrokiešu labā guva Daniels Anis.

Čempiones "Lielvārde/Fat Pipe" spēkošanās ar vicečempioni "Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka" septembra vidū atklāja jauno sezonu. Toreiz Lielvārdē spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti, bet pagarinājumā ar 6:5 triumfēja lielvārdieši. Šovakar, kad abas komandas tikās ulbrokiešu laukumā, 10.minūtē rezultātu ar precīzu metienu atklāja lielvārdietis Sandis Mihailovskis (1:0), bet mājinieks Daniels Anis jau nākamajā minūtē atjaunoja neizšķirtu – 1:1. Pēc pirmā perioda vadībā ar 2:1 atradās viesi, jo ar vārtu guvumu protokolā atzīmējās arī Armands Savins. Toties jau otrās trešdaļas laikā Ulbrokas florbolisti pārņēma vadību (3:2), bet galarezultātā viņi svinēja uzvaru 5:3.

Par labāko spēlētāju starp uzvarētājiem tika atzīts Kristers Eglītis, kurš izcēlās ar vienu vārtu guvumu, bet rezultatīvākie viņa komandā bija Daniels Anis ar diviem goliem un Matīss Kristians Morozovs ar 2 (1+1) punktiem. Labākā spēlētāja balvu Lielvārdes komandā saņēma Maikls Nazarovs, kuram viena rezultatīva piespēle. Ulbrokas komanda pēc šīs uzvaras ar 31 punktu vēl vairāk nostiprinājās turnīra tabulas pirmajā vietā, bet lielvārdiešiem joprojām 19 punktu un tikai 6.vieta.

"Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka" - "Lielvārde/Fat Pipe" -  5:3 (1:2, 2:0, 2:1)

41:41 (12:12; 14:12; 15:17)

"Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka" – Daniels Anis 2 (2+0), Matīss Kristians Morozovs 2 (1+1), Kaspars Šķēls 1 (1+0), Kristers Eglītis 1 (1+0), Lauris Zaicevs 1 (0+1), Reinis Rudzītis 1 (0+1).

"Lielvārde/Fat Pipe" – Sandris Virsnītis 2 (0+2), Aivis Kusiņš 1 (1+0), Sandis Mihailovskis 1 (1+0), Armands Savins 1 (1+0), Maikls Nazarovs 1 (0+1).