"Talsu NSS/Krauzers" viesos pieveic čempioni "Lielvārdi/Fat Pipe"

26.10.2019

ELVI florbola līgas vīriešiem čempione "Lielvārde/Fat Pipe" šovakar savā laukumā uzņēma komandu "Talsu NSS/Krauzers". Spraigā cīņā panākumu ar 3:2 svinēja kurzemnieki, kuru labā uzvaras vārtus no Arta Raituma piespēles  guva Toms Bitmanis.

Čempione "Lielvārde/Fat Pipe" šovakar savā laukumā tikās ar pērnās sezonas pusfinālisti "Talsu NSS/Krauzers". Pirmajā periodā abas komandas darbojās ļoti uzmanīgi, likās jau, ka līdz pārtraukumam rezultāts nemainīsies, bet 17.minūtē mājinieki rupji kļūdījās ar piespēli, bumbiņu pārtvēra talsenieku kapteinis Artis Raitums, kurš ar precīzu metienu atklāja šīs spēles rezultātu – 1:0. Otrās trešdaļas otrajā pusē vadības grožus pārņēma lielvārdieši, kuru labā pa golam iemeta Rūdis Žukelis un Markuss Nazarovs – 2:1. 52.minūtē talsenieks Toms Bitmanis atjaunoja neizšķirtu (2:2), bet 58.minūtē viņš guva arī savas komandas uzvaras vārtus, realizējot skaitlisko vairākumu – 3:2. Izšķirošo vārtu guvumā Bitmanim asistēja Raitums.

Labākā spēlētāja titulu uzvarētāju sastāvā saņēma Talsu komandas kapteinis Artis Raitums, kuram šajā mačā 2 (1+1) punkti. Toma Bitmaņa kontā divi goli. Par labāko starp lielvārdiešiem atzina otro vārtu autoru Markusu Nazarovu. Komandai "Talsu NSS/Krauzers" pēc šī panākuma turnīra tabulā ir 11 punktu un 7.vieta, bet lielvārdiešiem par trim punktiem mazāk un astotā pozīcija.

"Lielvārde/Fat Pipe" - "Talsu NSS/Krauzers" 2:3 (0:1, 2:0, 0:2)

22:16 (7:5; 7:3; 8:8)

"Lielvārde/Fat Pipe" – Rūdis Žukelis 1 (1+0), Markuss Nazarovs 1 (1+0), Aivis Kusiņš 1 (0+1), Sandis Mihailovskis 1 (0+1).

"Talsu NSS/Krauzers" – Toms Bitmanis 2 (2+0), Artis Raitums 2 (1+1), Viesturs Mārtiņš Rubenis 1 (0+1).