Vicečempioni pie pirmās uzvaras tiek Bauskā

28.09.2019

Tikai jaunās sezonas trešajā spēlē pirmo uzvaru guvusi ELVI florbola līgas vīriešiem vicečempione "Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka", kas šovakar viesos pēc smagnēja sākuma tomēr spēja sakaut turnīra pastarīti "Bauska" – 8:1. Ulbrokiešu labā pa četriem rezultativitātes punktiem guva Lauris Zaicevs un Kristers Eglītis.

Šovakar Bauskā spēkiem mērojās divas turnīra tabula lejasgala komandas. Tiesa, ja no pamatīgi atjauninātā "Bauskas" sastāva šosezon neviens brīnumus negaida, tas vicečempiones "Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka" divās spēlēs izcīnītais tikai viens punkts lika aizdomāties… Mača rezultātu jau 5.minūtē atklāja ulbrokietis Kaspars Šķēls (1:0), bet cīņas turpinājumā ar vārtu gūšanu ilgāku laiku neveicās nevienai no komandām. Tikai otrās trešdaļas vidū rezultāts kļuva 2:0, kad ar precīzu metienu izcēlās Krišjānis Zeps. Nepilnu minūti pirms otrā pārtraukuma savu nulli no rezultātu tablo beidzot nodzēsa arī baušķenieki, kuru rindās ar precīzu metienu izcēlās Toms Rozentāls – 1:4. Tiesa, viesu uzbrucējs Mārtiņš Jānis Mende perioda pēdējā sekundē paspēja gūt vēl vienus vārtus – 5:1. Trešajā periodā Ulbrokas komanda guva trīs bezatbildes vārtus un varēja svinēt pirmo uzvaru jaunajā sezonā – 8:1.

Par labākajiem spēlētājiem abās komandās tika atzīti vārtsargi, baušķenieks Gatis Ivanāns atvairīja 24 no 32 pretinieku metieniem, bet ulbrokietis Māris Ronis – 12 no 13 metieniem. Uzvarētāju rindās pa četriem rezultativitātes punktiem guva Lauris Zaicevs un Kristers Eglītis, divi goli Krišjāņa Zepa kontā, bet 2 (1+1) punktus sakrāja Matīss Kristians Morozovs.