"Valmiera" ne bez grūtībām salauž debitantes "Irlava/Avant" pretestību

15.09.2019

FBK "Valmiera" jauno sezonu sāka ar spēli savā laukumā, kurā tās pretiniece bija ELVI florbola līgas vīriešiem debitante "Irlava/Avant". Irlavnieki jau savā pirmajā mačā lielu daļu laika pat atradās vadībā, bet zaudētāju lomā nonāca tikai pēdējās 15 minūtēs, kad trīs bezatbildes vārtus guva valmieriešu uzbrukuma līderis Mārtiņš Broks – 9:6.

FBK "Valmiera" Vidzemes Olimpiskajā centrā uzņēma komandu "Irlava/Avant", kas Virslīgā atgriezās pēc deviņu gadu pārtraukuma. Šīs spēles rezultātu jau 3.minūtē atklāja valmierietis Mārtiņš Broks (1:0), bet līdz pirmajām pārtraukumam ar trim vārtu guvumiem atbildēja viesi – 3:1, pa golam iemeta Renārs Austrums, Krists Paulovičs un Ričards Gruziņš. Spraiga cīņa turpinājās arī otrajā trešdaļā, pēc kuras rezultāts bija neizšķirts – 5:5. Līdzsvars uz rezultātu tablo noturējās līdz pat 46.minūtei (6:6), bet tad izšķirošs izrāviens padevās Valmieras komandai, kuras labā trīs vārtus pēc kārtas iemeta Mārtiņš Broks – 9:6.

Brokam šajā mačā pieci vārtu guvumi – tieši viņš tika atzīts par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās. Vēl rezultatīvāks bija tikai valmieriešu leģionārs Pāvels Semjonovs, kura kontā 6 (1+5) punkti. Pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Mārtiņš Kājiņš un Ričards Eglītis. Labākā spēlētāja balvu Irlavas komandas sastāvā saņēma Renārs Austrums, kurš izcēlās ar četriem vārtu guvumiem. Viņa komandas biedra Emīla Krūmiņa kontā divas rezultatīvas piespēles.

FBK "Valmiera" – "Irlava/Avant" 9:6 (1:3, 4:2, 5:1)

29:24 (7:8; 10:7; 12:9)

FBK "Valmiera" – Pāvels Semjonovs 6 (1+5), Mārtiņš Broks 5 (5+0), Mārtiņš Kājiņš 2 (1+1), Ričards Eglītis 2 (1+1), Gatis Liepiņš 1 (1+0), Ints Vilks 1 (0+1), Ralfs Matīss Balodis 1 (0+1).

"Irlava/Avant" – Renārs Austrums 4 (4+0), Emīls Krūmiņš 2 (0+2), Krists Paulovičs 1 (1+0), Ričards Gruziņš 1 (1+0), Mareks Stančiks 1 (0+1), Kristaps Kazlovskis 1 (0+1).