Čempioni nepadodas – sērijā pret "Talsu NSS/Krauzers" atkal neizšķirts

31.03.2019

Spraiga ELVI florbola līgas vīriešiem pusfināla sērija turpinās starp pašreizējo čempioni "Betsafe Oxdog Ulbroka" un komandu "Talsu NSS/Krauzers". Šovakar abas pretinieces tikās Talsos, kur uzvaru ar 5:3 svinēja ulbrokieši, sērijā atjaunojot neizšķirtu rezultātu – 2:2. Divus vārtus uzvarētāju labā guva Rolands Kovaļevskis.

Talsu un Ulbrokas komandām šī pusfināla sērijā bija jau ceturtā spēle. Pagājušās nedēļas nogalē abas pretinieces divas reizes krustoja nūjas Ulbrokas sporta kompleksā. Pirmajā mačā pirmā perioda laikā ar 3:1 vadībā izvirzījās talsinieki, kuriem minimālu pārsvaru izdevās nosargāt līdz pat pamatlaika beigām – 8:7. Sērijā līdz četrām uzvarām "Talsu NSS/Krauzers" izvirzījās vadībā ar 1:0. Otrā spēle sākās ar "Betsafe Oxdog Ulbroka" ofensīvu – laukuma saimnieki pirmajās septiņās minūtēs trīs reizes pārspēja sāncenšu vārtsargu, izvirzoties vadībā ar 3:0. Cīņas vidū rezultāts bija kļuvus neizšķirts (4:4), bet līdz otrajam pārtraukumam Ulbrokas florbolisti guva četrus bezatbildes vārtus (8:4). Šo pārsvaru čempioni jau nosargāja un otrajā spēlē varēja svinēt panākumu ar 9:5, sērijā atjaunojot līdzsvaru – 1:1. Aizvakar abas pretinieces bija pārcēlušās uz Talsiem, kur mājiniekiem izdevās gūt uzvaru pagarinājumā – 6:5. Sērijā jau otro reizi vadībā bija izvirzījusies Talsu komanda – 2:1.

Arī "Betsafe Oxdog Ulbroka" vakar sērijā nonāca iedzinējās ar 1:2 un vēl vienu zaudējumu diez vai varēja atļauties. Tieši tāpat, kā šīsdienas spēlē starp "Lekringu" un "Lielvārdi/Fat Pipe", ulbrokieši guva trīs vārtus pēc kārtas, izvirzoties vadībā ar 3:0. Pirmajā periodā laukuma saimnieku vārtos pa bumbiņai iemeta Rolands Kovaļevskis un Matīss Kristians Morozovs, bet 36. minūtē jau 3:0 panāca Niks Ķuzulis. Talsinieki pie pirmā vārtu guvuma tika pēdējā perioda pirmajā minūtē, kad Armands Budreika panāca 1:3. Piecas minūtes pirms pamatlaika beigām Mareks Stančiks rezultāta starpību samazināja līdz minimumam (3:4), tomēr Ulbrokas komanda laimīgi nosargāja savu minimālo pārsvaru, svinot ļoti svarīgu uzvaru ar 5:3, kas visā sērijā atjaunoja neizšķirtu rezultātu – 2:2.

Par labāko starp uzvarētājiem tika atzīts Atis Blinds, kura kontā divas rezultatīvas piespēles. Matīsam Kristianam Morozovam 2 (1+1) punkti, bet ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Rolands Kovaļevskis. Labākā spēlētāja balvu Talsu komandā saņēma vārtsargs Valters Kasjaņenko, kurš atvairīja 28 no 32 pretinieku metieniem. Rezultatīvākas starp talsiniekiem ar 2 (1+1) punktiem bija Jānis Ragovskis. Sērijas piektā spēle notiks 6.aprīlī pulksten 15.00 Ulbrokā.

"Talsu NSS/Krauzers" – "Betsafe Oxdog Ulbroka" 3:5 (0:2, 0:1, 3:2), sērijā 2:2

17:35 (2:10, 7:14, 8:11)

"Talsu NSS/Krauzers" – Jānis Ragovskis 2 (1+1), Armands Budreika 1 (1+0), Mareks Stančiks 1 (1+0), Toms Bitmanis 1 (0+1), Viesturs Mārtiņš Rubenis 1 (0+1).

"Betsafe Oxdog Ulbroka" – Rolands Kovaļevskis 2 (2+0), Matīss Kristians Morozovs 2 (1+1), Atis Blinds 2 (0+2), Kārlis Jānis Petrovskis 1 (1+0), Niks Ķuzulis 1 (1+0), Edžus Ceriņš 1 (0+1).