"Ķekava" vēlreiz pārspēj rīdzinieces, sērijā 2:0

30.03.2019

Vienas uzvaras attālumā no ELVI florbola līgas sievietēm Superfināla nonākusi komanda "Ķekava", kas šodien viesos klubu "NND Rīga" pārspēja spēles pagarinājumā - 4:3. Izšķirošais vārtu guvums Paulas Metālas kontā.

Pirms nedēļas, kad pusfināla sērija starp FK "Ķekava" un "NND Rīga" startēja Ķekavā, rīdziniecēm, kuras lielākoties bija iedzinēju lomā, pamatlaika izskaņā izdevās panākt izlīdzinājumu (4:4). Papildlaikā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienos pārākas bija laukuma saimnieces, kuras svinēja uzvaru ar 5:4, sērijā izvirzoties vadībā ar 1:0.

Šodien abas komandas spēkojās Rīgā. Pirmā perioda vidū ķekavietei Paulai Metālai radās iespēja izpildīt soda metienu, taču viņai neizdevās pārspēt rīdzinieču vārtsardzi Janu Filipsoni. To 15.minūtē izdarīja Klinta Mārtiņjēkaba, vadībā ar 1:0 izvirzot "Ķekavu". Otrās trešdaļas vidū Mārtiņjēkaba guva vēl vienus vārtus, panākot jau 2:0. 34.minūtē pirmo reizi varēja uzgavilēt arī rīdzinieces, kad ar vārtu guvumu izcēlās Ieva Priede – 1:2. Pēdējā periodā vadībā ar 3:2 jau izvirzījās "NND Rīga", kuras labā pa golam iemeta Santa Muceniece un Monika Džigure. Tomēr ķekavietēm izdevās izglābties nozaudējuma – nepilnu minūti pirms pamatlaika beigām Linda Dadajeva atjaunoja neizšķirtu (3:3). Pagarinājuma vidū uzvaras vārtus "Ķekavas" labā guva Paula Metāla – 4:3. Sērijā līdz vienas komandas trim uzvarām ķekavietes izvirzījušās vadībā ar 2:0.

Balvu kā labākā spēlētāja uzvarētāju sastāvā saņēma Klinta Mārtiņjēkaba, kura piedalījās visos četros savas komandas vārtu guvumos (2+2). 3 (1+2) rezultativitātes punkti Lindai Dadajevai. Par labāko starp rīdziniecēm atzina Santu Mucenieci, kura izcēlās ar vienu vārtu guvumu. Rezultatīvākā komandā "NND Rīga" ar 2 (1+1) punktiem bija Ieva Priede. Jau rīt turpat Rīgā abas komandas tiksies vēlreiz.

"NND Rīga" – FK "Ķekava" 3:4 ET (0:1, 1:1, 2:1, 0:1), sērijā 0:2

45:25 (13:5, 12:9, 15:10, 5:1)

"NND Rīga" – Ieva Priede 2 (1+1), Monika Džigure 1 (1+0), Santa Muceniece 1 (1+0), Santa Kazaine 1 (0+1).

FK "Ķekava" – Klinta Mārtiņjēkaba 4 (2+2), Linda Dadajeva 3 (1+2), Paula Metāla 1 (1+0).