"Rubene" sper otru soli Superfināla virzienā

30.03.2019

ELVI florbola līgas sievietēm pusfināla sērijā otro pārliecinošo uzvaru guvusi Kocēnu "Rubene", kas šodien savā laukumā komandu "Ķekavas Bulldogs" sakāva ar 12:3. Rezultatīvākā starp uzvarētājām jau atkal bija Laura Gaugere, kurai šoreiz 5 (3+2) punkti. Sērija turpināsies līdz vienas komandas trim uzvarām.

Šī pāra pirmajā spēlē, kas pagājušās  nedēļas nogalē notika "Ķekavas Bulldogs" laukumā, Kocēnu "Rubene" uzvarēja ar 16:2, sērijā izvirzoties vadībā ar 1:0. Tajā mačā Laura Gaugere izcēlās ar 6 (3+3) punktiem, Evita Rudzīte, kura pēdējās spēlēs ir ļoti rezultatīva, guva 4 (3+1) punktus, pa trim punktiem Lībai Daijai Mikovai, Lindai Līcei un Jutai Muravskai. Par labāko starp kocēnietēm tajā spēlē tika atzīta aizsardze Linda Līce.

Šīsdienas mača rezultātu jau 1.minūtē, realizējot savas komandas skaitlisko vairākumu, atklāja kocēniete Simona Grāpēna – 1:0. Cīņas turpinājumā Rebeka Laure un Laura Gaugere panāca jau 3:0. 15.minūtē "Ķekavas Bulldogs" nulli no rezultātu tablo ar precīzu metienu nodzēsa Līga Vancāne – 1:3. "Rubenes" ekspresi gan tas neapturēja – pēc pirmās trešdaļas Kocēnu komanda atradās vadībā ar 4:1, pēc otrās – ar 9:2, bet visā spēlē triumfēja ar 12:3. Sērijā līdz trim uzvarām "Rubene" izvirzījusies vadībā ar 2:0.

Uzvarētāju rindās par šī mača labāko spēlētāju tika atzīta Evita Rudzīte, kuras kontā 4 (1+3) punkti. 4 (2+2) punkti Simonai Grāpēnai, divus vārtus guva Paula Matisone, pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Lība Daija Mikova, Liene Adamane un Rebeka Laure, bet rezultatīvākā ar 5 (3+2) punktiem bija Laura Gaugere. Labākās spēlētājas balvu Ķekavas komandā saņēma Anna Mūrniece, kuras kontā divas rezultatīvas piespēles. Divi vārtu guvumi viņas komandas biedrenei Līgai Vancānei. Jau rīt turpat Kocēnos abas komandas aizvadīs sērijas trešo spēli.

"Rubene" - "Ķekavas Bulldogs" 12:3 (4:1, 5:1, 3:1), sērijā 2:0

49:14 (17:2, 14:6, 18:6)

"Rubene" – Laura Gaugere 5 (3+2), Simona Grāpēna 4 (2+2), Evita Rudzīte 4 (1+3), Paula Matisone 2 (2+0), Lība Daija Mikova 2 (1+1), Liene Adamane 2 (1+1), Rebeka Laure 2 (1+1), Jūlija Rozīte 1 (1+0), Ieva Ločmele 1 (0+1), Linda Līce 1 (0+1).

"Ķekavas Bulldogs" – Līga Vancāne 2 (2+0), Anna Mūrniece 2 (0+2), Sintija Miļuna 1 (0+1).