Regulārais turnīrs noslēdzas ar "NND Rīga" uzvaru pār "buldodzēm"

21.03.2019

Šovakar ELVI florbola līgas sievietēm regulārā turnīra pēdējā spēlē "NND Rīga" savā laukumā uzņēma komandu "Ķekavas Bulldogs", ko pārliecinoši pārspēja ar 9:4. Pa trim vārtiem uzvarētāju labā guva Ieva Dimante un Santa Torstere.

"Elektrum" Olimpiskajā centrā notikusī spēle starp "NND Rīga" un "Ķekavas Bulldogs" turnīra tabulā neko neizšķīrā, jo jau pirms tās rīdzinieces bija ieņēmušas 2.vietu, bet ķekavietes – 4.vietu, turklāt mainīties nekas vairs nevarēja. Tomēr cīņa vismaz pirmajos divos periodos bija gana sīva un samērā mazrezultatīva. Pēc pirmās trešdaļas vadībā ar 1:0 atradās rīdzinieces, kuru labā vārtus guva Ieva Dimante, bet otrajā periodā ķekaviete Līga Vancāne rezultātu izlīdzināja – 1:1. Tomēr jau pēdējā trešdaļā ievērojami rezultatīvāk darbojās laukuma saimnieces, kuras guva pārliecinošu uzvaru ar 9:4.

Par labāko spēlētāju starp uzvarētājām tika atzīta Agnese Saulīte, kura ar rezultativitāti gan neizcēlās. Pa trim vārtiem viņas komandā guva Ieva Dimante un Santa Torstere, trīs rezultatīvas piespēles Ingai Ameterei, bet divus golus iemeta Māra Stapkēviča. Labākās spēlētājas balvu Ķekavas komandā saņēma Līga Vancāne, kurai divi vārtu guvumi, Kristiānai Grāvītei 2 (1+1) punkti. Jau šīs nedēļas nogalē sāksies pusfināla sērijas, kurās "NND Rīga" spēkosies ar "Ķekavu", bet "Ķekavas Bulldogs" ar Kocēnu "Rubeni".

"NND Rīga" – "Ķekavas Bulldogs" 9:4 (1:0; 0:1; 8:3)
44:30 (16:13; 13:7; 15:10)
"NND Rīga" – Ieva Dimante 3(3+0), Santa Torstere 3(3+0), Inga Ametere 3(0+3), Māra Stapkēviča 2(2+0), Karīna Saidova 2(0+2), Ieva Priede 1(0+1), Dārta Derupa 1(0+1), Monika Džigure 1(1+0), Santa Muceniece 1(0+1).
"Ķekavas Bulldogs" – Līga Vancāne 2(2+0), Kristiāna Grāvīte 2(1+1), Edīte Ozoliņa 1(1+0), Anda Luža 1(0+1).