Cēsu "Lekrings" sezonu noslēdz ar "sauso" zaudējumu rīdziniecēm

16.03.2019

Šovakar savu pēdējo šīs sezonas ELVI florbola līgas sievietēm spēli aizvadīja Cēsu "Lekrings", kas viesojās pie vicečempiones "NND Rīga". Rīdzinieces atstāja savas viešņas bez vārtu guvuma, svinot pārliecinošu panākumu ar 14:0. "NND Rīga" vārtsardze Krista Ruicēna atvairīja visus 11 pretinieču metienus, bet viņas komandas biedrene Santa Torstere guva 6 (3:3) punktus, izvirzoties līgas rezultatīvāko spēlētāju saraksta galvgalī.

Cēsu "Lekrings" jau pirms šīsdienas spēles bija zaudējusi cerības uz pusfinālu, bet "NND Rīga" bija iespēja kļūt par regulārā turnīra uzvarētāju. Rīdzinieces, kā jau laukuma saimnieces, uzreiz uzņēmās iniciatīvu, kas viņām ļāva mača 1.minūtē pēc Santas Torsteres metiena atklāt rezultātu – 1:0. Līdz pirmajam pārtraukumam "NND Rīga" izvirzījās vadībā ar 4:0. Otrajā trešdaļā galvaspilsētas florbolistes guva vēl trīs bezatbildes vārtus (7:0), bet pēdējā periodā pabeidza viešņu graušanu, svinot pārliecinošu uzvaru ar 14:0.

Par labāko starp uzvarētājām tika atzīta vārtsardze Krista Ruicēna, kura atvairīja visus 11 pretinieču metienus. Viņas komandas biedrene Santa Torstere guva 6 (3+3) punktus, kas viņai ar 50 punktiem ļāva kļūt par rezultatīvāko visā līgā. 4 (1+3) punktus sakrāja Inga Ametere, pa trim punktiem Mārai Stapkēvičai un Monikai Džigurei, divus vārtus guva Elīna Štrausa, bet 2 (1+1) punkti Nannai Mollerei-Sorensenai. Labākās spēlētājas balvu Cēsu komandā saņēma Betija Raseiceva. Pēc šīs uzvaras komandai "NND Rīga" 34 punkti un 2.vieta turnīra tabulā. Cēsniecēm divi punkti un pēdējā pozīcija.

"NND Rīga" – "Lekrings" 14:0 (4:0, 7:0, 3:0)

63:11 (18:8, 23:1, 22:2)

"NND Rīga" – Santa Torstere 6 (3+3), Inga Ametere 4 (1+3), Māra Stapkēviča 3 (3+0), Monika Džigure 3 (2+1), Elīna Štrausa 2 (2+0), Nanna Mollere-Sorensena 2 (1+1), Karīna Saidova 2 (0+2), Ieva Priede 2 (0+2), Santa Muceniece 2 (0+2), Agnese Saulīte 1 (1+0), Ieva Dimante 1 (1+0).