"Lielvārde/Fat Pipe" vairs tikai soli no pusfināla

09.03.2019

Par ELVI florbola līgā vīriešiem pirmo komandu, kas ceturtdaļfināla sērijā guvusi jau trešo uzvaru, kļuva "Lielvārde/Fat Pipe", kas šodien Kocēnos ar 8:3 pieveica Stalbes "Pārgauju". Rezultatīvākais starp lielvārdiešiem ar trim piespēlēm bija Sandris Virsnītis. Sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām rezultāts kļuvis 3:0.

"Lievārde/Fat Pipe" Kocēnu sporta namā, kur to uzņēma Stalbes "Pārgauja", ieradās ar diviem savā laukumā izcīnītiem panākumiem bagāžā (7:3 un 4:3). Sērijas trešā mača rezultātu atklāja stalbieši – pēc precīzi astoņām aizvadītām minūtēm ar vārtu guvumu izcēlās Edgars Puriņš. Lievārdieši gan nepalika parādā – līdz pirmajam pārtraukumam pa golam iemeta Artūrs Skadiņš un Armands Savins, vadībā ar 2:1 izvirzot viesus. Otrās trešdaļas pašā sākumā laukuma saimnieku kapteinim Mārtiņam Rajeckim vēl izdevās atjaunot neizšķirtu rezultātu (2:2), bet  līdz otrajam pārtraukumam Lielvārdes florbolisti iemeta vēl trīs golus, iegūstot vērā ņemamu pārsvaru – 5:2. Arī pēdējā periodā ievērojami veiksmīgāk darbojās "Lielvārde/Fat Pipe", kas svinēja pārliecinošāko uzvaru šajā sērijā – 8:3. Lai iekļūtu pusfinālā, lielvārdiešiem vēl jāizcīna vairs tikai viens panākums (3:0).

Rezultatīvākais starp lielvārdiešiem ar trim piespēlēm bija Sandris Virsnītis. Divus vārtus guva viņa komandas biedrs Toms Akmeņlauks, bet pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Niks Blumfelds un Artūrs Skadiņš. Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina vārtsargu Jāni Salceviču, kurš atvairīja 17 no 20 pretinieku metieniem. Labākā spēlētāja balvu Stalbes komandā saņēma Emīls Eglītis, kurš ar rezultativitāti šoreiz gan neizcēlās. Jau rīt pulksten 14.00 abas komandas turpat Kocēnos tiksies vēlreiz.

SK "Pārgauja" - "Lielvārde/Fat Pipe" 3:8 (1:2, 1:3, 1:3)

20:21 (5:8, 7:4, 8:9)

SK "Pārgauja" – Mārtiņš Rajeckis 1 (1+0), Edgars Puriņš 1 (1+0), Jānis Driļevskis 1 (1+0), Miķelis Koknesis Roops 1 (0+1), Olafs Zvīnis 1 (0+1), Gvido Lauga 1 (0+1).

"Lielvārde/Fat Pipe" – Sandris Virsnītis 3 (0+3), Toms Akmeņlauks 2 (2+0), Niks Blumfelds 2 (1+`1), Artūrs Skadiņš 2 (1+1), Rūdis Žukelis 1 (1+0), Aivis Kusiņš 1 (1+0), Armands Savins 1 (1+0), Sandis Mihailovskis 1 (0+1), Kaspars Mudelis 1 (0+1).