Cēsu "Lekrings" Kocēnos noper "Rubeni"

27.01.2019

Šovakar svarīgu uzvaru cīņā par kvalificēšanos ELVI florbola līgas vīriešiem izslēgšanas spēlēm guva Cēsu komanda "Lekrings", kas Kocēnu sporta namā ar 7:2 sakāva vietējo "Rubeni". Cēsnieku vārtsargs Ričards Stivriņš šajā mačā neitralizēja 20 no 22 pretinieku metieniem.

Kocēnu "Rubene" šovakar savā laukumā uzņēma Cēsu komandu "Lekrings", ko pirmā apļa mačā viesos bija pārspējusi ar tikai vienu vārtu pārsvaru – 7:6. Šoreiz vārtus pirmie guva cēsnieki – 1:0, 5.minūtē to izdarīja Artis Savins. Jau pēc 11 sekundēm ar golu atbildēja kocēnietis Oskars Keišs (1:1). Pirmā perioda otrajā pusē trīs vārtus pēc kārtas guva "Lekrings", iegūstot vērā ņemamu pārsvaru – 4:1. Otrās trešdaļas laikā neviena no komandām pie vārtu guvuma netika, bet pēdējā perioda sākumā viesi guva vēl divus vārtus – 6:1. Jau 53.minūtē mājinieki sāka mainīt vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet sadeldēt rezultāta starpību viņiem neizdevās. Galarezultātā pārliecinošu uzvaru ar 7:2 svinēja Cēsu florbolisti.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma vārtsargs Ričards Stivriņš, kurš atvairīja 20 no 22 pretinieku metieniem. Kristians Miezītis viņa komandas labā guva divus vārtus, bet pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Jānis Rajeckis, Kevins Šmits un Jorens Malkavs. Par labāko starp kocēniešiem atzina pirmo vārtu autoru Oskaru Keišu. "Lekringam" pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ir 25 punkti un 8.vieta. "Rubenei" joprojām 30 punktu, bet nu jau tikai 4.vieta.

"Rubene"  – "Lekrings" 2:7 (1:4, 0:0, 1:3)

22:33 (5:12, 6:9, 11:12)

"Rubene" – Oskars Keišs 1 (1+0), Ingars Matisons 1 (1+0), Atis Stepāns 1 (0+1).

"Lekrings" – Kristians Miezītis 2 (2+0), Jānis Rajeckis 2 (1+1), Kevins Šmits 2 (1+1), Jorens Malkavs 2 (1+1), Jānis Melderis 1 (1+0), Artis Savins 1 (1+0).