"Talsu NSS/Krauzers" revanšējas "Pārgaujai" un pakāpjas uz 2.vietu

27.01.2019

Par ELVI florbola līgas vīriešiem vicelīderi šovakar kļuva komanda "Talsu NSS/Krauzers", kas savā laukumā ar 3:1 pieveica Stalbes "Pārgauju", revanšējoties tai par turnīra pirmajā aplī sagādāto zaudējumu. Talsinieku vārtsargs Valters Kasjaņenko atvairīja 20 no 21 pretinieku metiena.

Pirmā apļa mačā, kad "Talsu NSS/Krauzers" viesojās Stalbē pie "Pārgaujas", uzvaru pēcspēles metienos ar 9:8 guva stalbieši. Šovakar talsiniekiem savā laukumā bija iespēja revanšēties. Pirmais periods gan pagāja bez vārtu guvumiem (0:0), bet 24.minūtē viesi Gvido Laugas personā realizēja skaitlisko vairākumu – 1:0. Tiesa, jau pēc 18 sekundēm ar vārtu guvumu atbildēja talsinieks Jānis Ragovskis – 1:1. 36.minūtē Jānis Škutāns ar precīzu metienu jau vadībā izvirzīja Talsu komandu – 2:1. Punktu cīņai pielika vēl viens talsinieks – Mareks Stančiks, kurš tieši divas minūtes pirms finālsvilpes nofiksēja galarezultātu – 3:1.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts vārtsargs Valters Kasjaņenko, kurš atvairīja 20 no 21 pretinieku metiena. Arī Stalbes komandā labākā spēlētāja balva tika vārtsargam. To saņēma Renārs Arājs, kurš šovakar tika galā ar 11 no 14 pretinieku metieniem. Talsu komandai pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ir 33 punkti un jau augstā otrā pozīcija. Stalbes florbolistiem joprojām 28 punkti un 6.vieta.

"Talsu NSS/Krauzers"  – SK "Pārgauja" 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)

14:21 (4:6, 6:6, 4:9)

"Talsu NSS/Krauzers" – Jānis Škutāns 1 (1+0), Mareks Stančiks 1 (1+0), Jānis Ragovskis 1 (1+0), Artis Raitums 1 (0+1).

SK "Pārgauja" – Gvido Lauga 1 (1+0), Artūrs Jurševskis 1 (0+1).