"Kurši/Ekovalis" pamatīgi "noper" ogrēniešus

19.01.2019

Pirmajā no četrām šovakar paredzētajām ELVI florbola līgas vīriešiem spēlēm turnīra pastarīte "Ogres Vilki" viesojās Liepājā pie komandas "Kurši/Ekovalis", kas pēdējā laikā lielākoties gūst uzvaras. Brīnumi nenotika, jo panākumu izcīnīja liepājnieki, turklāt ar graujošu rezultātu – 19:2. Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 7 (2+5) punktiem bija Edgars Freimanis.

"Ogres Vilku" aizsardzība pret komandas "Kurši/Ekovalis" uzbrukumiem izturēja piecas ar pusi minūtēs, bet tad liepājnieks Mihails Kostusevs atklāja rezultātu – 1:0. Pēc pārdesmit sekundēm ogrēnieši jau atradās iedzinējos ar 0:2, jo ar vārtu guvumu izcēlās Gints Siliņš. Pēc pirmā perioda Liepājas komanda atradās vadībā ar 3:0, bet spēles vidū rezultāts jau bija kļuvis 7:0. Tad divus uzbrukumus pēc kārtas realizēja viesi – 2:7, pa golam Liepājas kluba vārtos iemeta Elvis Jankovskis un Rihards Zvirgzdiņš. Pēc otrās trešdaļas liepājniekiem bija sešu vārtu pārsvars (8:2), bet visā spēlē viņi uzvarēja ar graujošu rezultātu (19:2), sagādājot ogrēniešiem jau 16.zaudējumu tikpat spēlēs.

Balvu kā labākais spēlētājs uzvarētāju rindās saņēma Gints Siliņš, kuram šajā mačā 4 (3+1) punkti. Pa četriem punktiem pamanījās savākt arī Mihails Kostusevs un Ričards Dēvits, pa pieciem – Kaspars Klamers un Kristaps Ošs-Ervics, bet pats rezultatīvākais ar 7 (2+5) punktiem bija Edgars Freimanis. Par labāko starp ogrēniešiem atzina otro vārtu autoru Rihardu Zvirgzdiņu. Pēc šīs spēles "Ogres Vilki" joprojām ir bez punktiem un turnīra tabulā ieņem pēdējo pozīciju, bet Liepājas komandai jau 30 punktu un kāpiens uz 2.vietu.

"Kurši/Ekovalis"  – FK "Ogres Vilki" 19:2 (3:0, 5:2, 11:0)

57:19 (11:7, 17:5, 29:7)

"Kurši/Ekovalis" – Edgars Freimanis 7 (2+5), Kaspars Klamers 5 (4+1), Kristaps Ošs-Ervics 5 (2+3), Gints Siliņš 4 (3+1), Mihails Kostusevs 4 (3+1), Ričards Dēvits 4 (2+2), Madars Plepis 2 (0+2), Ralfs Polis 1 (1+0), Sandis Lēvalds 1 (1+0), Arvis Aniņš 1 (1+0), Miķelis Krūms 1 (0+1), Ivo Popovs 1 (0+1).

FK "Ogres Vilki" – Elvijs Jankovskis 1 (1+0), Rihards Zvirgzdiņš 1 (1+0), Stefans Roberts Dimza 1 (0+1), Markuss Januševskis 1 (0+1).