"Lekrings" revanšējas "Pārgaujai" un iespraucas astotniekā

04.01.2019

Šovakar ELVI florbolā līgā vīriešiem tika aizvadīta viena spēle – Cēsu "Lekrings" savā laukumā uzņēma Stalbes "Pārgauju", ko pārspēja ar 4:3, revanšējoties par turnīra pirmajā aplī piedzīvoto zaudējumu. Divus izšķirošos vārtus cēsnieku komandas labā guva Roberts Zande, ļaujot savai komandai turnīra tabulā pakāpties uz 7. vietu.

Čempionāta pirmā apļa mačā, kas arī notika Cēsu sporta kompleksā, tikai toreiz mājinieces lomā bija Stalbes komanda, "Pārgauja" svinēja uzvaru pēcspēles metienos ar 6:5. Arī šīsdienas spēle notika Cēsīs, turklāt pēc uzvaras vairāk noteikti alka "Lekringa" florbolisti, kuri līdz šim atradās ārpus labāko astotnieka, pastāvot iespējai nekvalificēties izslēgšanas spēlēm.

Šīvakara mača pirmajā periodā dominēja abu komandu vārtsargi, kuri nekapitulēja ne reizes. Toties jau otrā perioda pirmajā minūtē spēles rezultātu atklāja viesi sava uzbrukuma līdera Gvido Laugas personā – 1:0. Trešdaļas vidū pa golam iemeta cēsnieki Pēteris Trekše un Kevins Šmits, vadībā ar 2:1 izvirzot Stalbes komandu. Drīz vien ar vārtu guvumu atbildēja Olafs Zvīnis, atjaunojot neizšķirtu rezultātu – 2:2. 56.minūtē "Pārgauju" vadībā ar 3:2 izvirzīja Edgars Puriņš, bet pamatlaika pēdējo triju minūšu laikā ar diviem vārtu guvumiem izcēlās cēsnieks Roberts Zande, nodrošinot savai komandai svarīgu uzvaru ar 4:3.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts abu uzvaru nesošo vārtu autors Roberts Zande. Rezultatīvs viņa komandā bija arī Pēteris Trekše, kura kontā 2 (1+1) punkti. Labākā spēlētāja balvu Stalbes komandā saņēma vārtsargs Dāvis Helmuts Zvejnieks, kurš atvairīja 19 no 23 pretinieku metieniem. "Pārgaujas" labā 2 (1+1) punktus sakrāja Olafs Zvīnis. Pēc šīs uzvaras Cēsu "Lekrings" ar 19 punktiem turnīra tabulā pakāpās uz 7.vietu. "Pārgaujai" 22 punkti un 5.vieta.

"Lekrings"  – SK "Pārgauja" 4:3 (0:0, 2:2, 2:1)

23:18 (6:4, 8:6, 9:8)

"Lekrings" – Roberts Zande 2 (2+0), Pēteris Trekše 2 (1+1), Toms Rīsmanis 2 (0+2), Kevins Šmits 1 (1+0).

SK "Pārgauja" – Olafs Zvīnis 2 (1+1), Edgars Puriņš 1 (1+0), Gvido Lauga 1 (1+0), Mārtiņš Rajeckis 1 (0+1), Emīls Eglītis 1 (0+1).