"Lekrings" viesos pieveic "Ķekavu"

21.12.2018

Šovakar viena ELVI līgas florbolā vīriešiem spēle notika Ķekavā, kur vietējais klubs uzņēma titulēto Cēsu komandu "Lekrings". 23.minūtē rezultāts vēl bija neizšķirts (3:3), bet mača turpinājumā ievērojami rezultatīvāk darbojās cēsnieki, kuri svinēja pārliecinošu uzvaru ar 8:4. Ar četrām rezultatīvām piespēlēm "Lekringa" rindās izcēlās Jānis Rajeckis.

Gan "Ķekava", gan Cēsu "Lekrings" sīvi cīnās par iekļūšanu labāko astotniekā un kvalificēšanos izslēgšanas spēlēm. Turklāt cēsnieku situācija ir sarežģītāka, jo viņi ieņem tikai 9.vietu. Tomēr šīsdienas duelim labāk bija noskaņojusies tieši Cēsu komanda – 7.minūtē Toms Rīsmanis atklāja mača rezultātu (1:0), bet 9.minūtē Aleksandrs Abramovs viesu pārsvaru dubultoja – 2:0. 13.minūtē ķekaviešu nulli no rezultātu tablo ar precīzu metienu nodzēsa Klāvs Jansons (1:2), tomēr pirms pirmā pārtraukuma cēsniekiem jau atkal bija divu vārtu pārsvars (3:1). Otrās trešdaļas sākumā divus vārtus pēc kārtas guva laukuma saimnieki, atjaunojot neizšķirtu rezultātu (3:3), bet "Lekrings" atbildēja ar trim goliem pēc kārtas, izvirzoties  vadībā ar 6:3. Arī pēdējā periodā rezultātīvāk spēlēja Cēsu komanda, kas guva svarīgu uzvaru ar 8:4.